Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Mi az őszinte véleményete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mi az őszinte véleményetek a tinderező, magyar 18-28 éves hímneműekről?

Figyelt kérdés

2021. dec. 17. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Semmi bajom nincs velük. Mindenki ott keres párt ahol akar, és ahol tud.
2021. dec. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De hát nem párt keresnek. Csak kihasználnivaló nőket.
2021. dec. 17. 18:39
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

2# A nők meg kihasználnivaló pasikat (is) keresnek.

Amúgy meg minden ilyenből majd párkapcsolat, társ lesz, azzal, aki arra alkalmas. Mindenki válogat és próbálgatja a másikat, meg saját magát is.

Szerintem semmi kivetnivaló nincs ebben.

1.

2021. dec. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

Nem kötelező ott ismerkedni. A tinder egyébként is szexpartner keresőnek indult. Én sosem használtam egyébként, mert gáznak is tartom, meg jobban szeretek személyesen ismerkedni, de kinek mi. Egyébként fiú ismerőseim mesélték hogy vannak azért lányok akik annyit írtak match után egyből hogy nálad vagy nálam?

Szóval gondolom nők és férfiak is használják különböző célokból.


24/L

2021. dec. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

[link]


És ez egy 2017-es hír. Kb. ennyi a véleményem a Tinderről úgy összességében. Soha nem használtam. 51/N

2021. dec. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi.
2021. dec. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Már nem tinderezek, mert megismertem onnan valakit, akivel azóta is egy pár vagyunk, de ebben a korosztályban keresgéltem.


Az általános véleményem az, hogy a többség vagy nem azt keresi, mint én kerestem (egyáltalán nem keresnek komolyan és/vagy nem akarnak semmi effortot tenni egy friss emberi kapcsolatba, ezért pedig gyakran megpróbálnak hazudni és trükközni is, hátha olcsóbb, mint egy prosti) vagy pedig baromi rosszul próbál komoly kapcsolatot építeni (faggatja a másikat hülye kérdésekkel ahelyett, hogy beszélgetnének egy jót mélyremenően, ajtóstól akar a házba rontani vagy már frusztrált és minden szarra megjegyzéseket tesz, mert a fejében létező emberképet hajtja).


Van pár jó arc, de a többség nem túl effektív azzal kapcsolatban, amit el akar érni. Én próbáltam komolyan állni azokhoz, akiknél úgy tűnt, hogy szintén ezt szeretnék, de a végére mindig úgy éreztem, hogy én vagyok csak alkalmas erre és én dolgozom igazán érte. A többség csak úgy szeretne valamit majd egyszer, aztán inkább csak szórakozik.

2021. dec. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egészségükre.
2021. dec. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak az nem tetszik, hogy a kiszemeltem is aktívan tinderezik, miközben egyértelműnek tűnik, hogy én is bejövök neki.
2021. dec. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!