Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha már kezdek undorodni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már kezdek undorodni a férfiaktól...?

Figyelt kérdés

Egyszerűen elegem van belőlük. Az élet legtöbb területén gondot okoznak nekem. Fiataltól az idősebb korosztályig van velük ez a problémám.

A munkahelyen rendszeresen kapom a szexuális jellegű beszólásokat. Nem sminkelek, munkás ruhában vagyok, ami kb egy kövér fóka küllemét kölcsönzi nekem és nem viselkedem kirívíon. Mégis, ha szépen, ha durván, ha semlegesen reagálok rá, ugyanúgy folytatják. Semmi más témájuk nincs. Erről szólnak a vicceik is, meg a legtöbb beszélgetesük.

Elhiszem, fiatal vagyok és nem csúnya, de ez már gyomorforgató. Én nem vagyok partner az ilyen beszélgetésekben vagy utalgatásokban.

Ugyanúgy az utcán is. Fütyörésznek, nonstop bámulnak, pedig ott sem veszek fel semmi látványosat. Vastag pulcsi/kabát+farmer és csizma. Főleg így télen. Még csak nem is divatos vagy drága. És én sem vagyok bombanő.

Utálom ha valakivel beszélgetni kezdek, új vagy régi ismerős, mindig elterelődik a szexre a téma. Pedig nagyon megválogatom, kivel társalgok, mégis minden férfival ez van. Korábban társkeresőn is, de még egy ilyen anonim oldalon is. És persze, lehet beszélni a szexről, de az nem érdekel, velem mit csinálna.

A párom is folyton ezt erőlteti. Ha elkezd kedveskedni, "udvarolni" vagy hirtelen nagyon igyekszik, mindig az a vége, hogy szexet akar. És már mikor elkezdi tudom. Látszik rajta. Ha akarom, megzsarolom bármivel a szexért. De nekem ez nem tetszik. Szánalmas. És ő is, mert magától nem tudna így kedveskedni, csak hátsószándékkal.

Szóval igen, elhiszem, hogy a szex fontos, de nem bírom hogy az összes pasas ezt akarja kihozni minden szituációból. Mintha semmi más nem érdekelné őket. Nekem pedig ez visszataszító és utálok lassan a közelükben lenni.

Hozzáteszem, korábban nem volt ilyen gondom. Tizenévesen a fiatalabb fiúkat nem csak ez érdekelte. Vagyis nekem úgy tűnt, mert lehetett velük másról is beszélni.



2021. dec. 27. 09:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%

Engem is zavar ha vadidegen férfiak elkezdenek szexről beszélni vagy azzal viccelődni.

De pl ha a párom tenné nem zavarna mert vele nyilván szexelek is akkor beszélni, viccelni is lehet.

De amúgy most mi a kérdés konkrétan?

2021. dec. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem meg nem jó dolog az ha valaki pár példa ,és rossz tapasztalat alapján általánosít.A párod,az utca ahol közlekedsz,esetleg társkereső,és a munkahelyed az,ami adta ezeket a példákat.Ha az országban élő férfi népességet nézzük,akkor is csak kicsiny százalékára korlátozódik a tapasztalatod!

Persze nagyrészt biztosan ez megy máshol is,de azért vannak kivételek.Mindenki szereti a szexet,férfi és nő.(aki mondjuk nem aszexuális)Viszont nem mindenki zúdítja rá ezt a másikra.

Én 37 évesen már olyan társat keresek,akivel megöregedhetek és szerencsés esetben családot alapíthatok.Az ismerkedéseimet is ez alapján folytatom.Úgyhogy nem zaklatom a másikat szexuális jellegű dolgokkal.Az is egy fontos szempont és jó dolog egy kapcsolatban,de megvan a maga helye és ideje.És azon felül amit én keresek sok más fontos szempont is akad..pl. hogy együtt tudnék-e élni az adott nővel,meg el tudom-e képzelni a gyerekem anyjának.Ehhez pedig jól kell ismernem.

És biztos vagyok benne hogy sok más férfi sem a szexre megy és nem az a központi téma.Úgyhogy hiba az általánosítás!

2021. dec. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
25%
Én meg az ilyen kérdések miatt kezdem utálni a nőket....
2021. dec. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Hát, nem tudom. Nekem még sose volt rá szükségem hogy így nyomuljak ha akarok valamit egy nőtől. Nem célozgatni kell, meg folyton a szexről beszélni, hanem cselekedni, ha látod hogy vannak pozitív visszajelzések. Ha meg nem, akkor nem kell erőltetni. Nem kell minden nőt megdugni, a mondással ellentétben. :D
2021. dec. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
16%

megértem ha mindig minden erről szól az elég rossz.

én pl soha nem beszéltem nőkkel szexről haverokkal is csak ritkán.

Viszont szánalmas az is hogy szexel zsarolsz érsz el dolgokat.

pasid helyében hagynálak a picsába és elmennék prostizni.

Mondjuk én alapból így teszek. basszus a szexről beszéltem á bukta

2021. dec. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Nem szabad általánosítani, nem minden férfi ilyen.

Abban sajnos igaza van a kérdezőnek, hogy egy-egy beszélgetés a férfiakkal sok esetben tényleg mindig a szex témakörnél kezdődik és ott is ér véget. Ezt már én is tapasztaltam.

Teljesen mindegy, hogy milyen művelt volt az illető vagy mennyire iskolázott, ha egyszer pl. megtudta, hogy egyedülálló vagyok, két perc sem telt bele már csak a szexről lehetett volna beszélni, ha hagytam volna.

Tényleg mintha semmi más nem létezne. Vagy leszel szíves széttenni a lábadat és akkor haver vagy, ha meg nem, akkor ignorálva leszel.

Mindenki ennyire kiéhezett lenne?

Még egyszer leírom, én ezt tapasztaltam, de nem gondolnám, hogy minden férfi ilyen, lehet, hogy csak én és a kérdező futottunk bele ilyenekbe.

2021. dec. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ez nem csak pár példa. Ezek a mindennapjaim. Nem egy-két eset, hanem a kollegákkal állandó, az utcán is ilyenből sokkal találkozom,a társkeresőn meg hemzsegnek. Ha kapsz mondjuk napi 10 levelet, 8 szexelni akar. 2-vel beszélgetsz, akikből kiderül, hogy az egyik is csak azt akarta, de jobban titkolta.


A párommal nyilván nem zavar a viccelődés, vagy utalgatás. Inkább a szexuális ingerültseget elrejtő kedves gesztusok. Hogy akkor hízeleg, meg bujik meg stb, ha azt akarja.


Nem minden férfi ilyen, ebben biztos vagyok. De,hogy a többség ilyen, az elkeserít. Mintha ekörül forogna az egész életük. Nekem primitív és ocsmány ez a vegelathatatlan szexfüggőség.

2021. dec. 27. 09:46
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mit csinálj?

Csökkentsd le a kommunikációt velük!

A párodnak meg mondd el, hogy téged zavar hogy minden közeledésből a szexet akarja kihozni.

2021. dec. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%

Munkahelyen megmondhatod, hogy az ilyen jellegű téma nem érdekel. Az utcán a párodnak ki kéne állnia az ilyen viselkedéssel szemben. Párkapcsolatban miért társkeresőzöl? Egyébként is ez a jellemző viselkedés ott. Én több száz emberrel dolgozom együtt és nagyon sok fiatal, szép nő van köztük, de sosem tapasztaltam ilyet.


Vagy provokatív kérdés, vagy hiper érzékeny vagy, vagy ráhagyod a környezetedre és csak itt puffogsz.

2021. dec. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem, kérdező, te utálod a szexet.

A párodtól miért zavar?

Tudod, a férfiaknak nagyon erős ösztönük van erre. Pont azért, hogy még a hozzád hasonlóknál is célt érjenek.

Ha nem lenne ilyen, rég kipusztult volna az emberiség.

Amúgy pedig van szád.

Sok mindenre használhatod - de például meg is mondhatod vele a párodnak, hogy mi a problémád.

2021. dec. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!