Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha már kezdek undorodni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már kezdek undorodni a férfiaktól...?

Figyelt kérdés

Egyszerűen elegem van belőlük. Az élet legtöbb területén gondot okoznak nekem. Fiataltól az idősebb korosztályig van velük ez a problémám.

A munkahelyen rendszeresen kapom a szexuális jellegű beszólásokat. Nem sminkelek, munkás ruhában vagyok, ami kb egy kövér fóka küllemét kölcsönzi nekem és nem viselkedem kirívíon. Mégis, ha szépen, ha durván, ha semlegesen reagálok rá, ugyanúgy folytatják. Semmi más témájuk nincs. Erről szólnak a vicceik is, meg a legtöbb beszélgetesük.

Elhiszem, fiatal vagyok és nem csúnya, de ez már gyomorforgató. Én nem vagyok partner az ilyen beszélgetésekben vagy utalgatásokban.

Ugyanúgy az utcán is. Fütyörésznek, nonstop bámulnak, pedig ott sem veszek fel semmi látványosat. Vastag pulcsi/kabát+farmer és csizma. Főleg így télen. Még csak nem is divatos vagy drága. És én sem vagyok bombanő.

Utálom ha valakivel beszélgetni kezdek, új vagy régi ismerős, mindig elterelődik a szexre a téma. Pedig nagyon megválogatom, kivel társalgok, mégis minden férfival ez van. Korábban társkeresőn is, de még egy ilyen anonim oldalon is. És persze, lehet beszélni a szexről, de az nem érdekel, velem mit csinálna.

A párom is folyton ezt erőlteti. Ha elkezd kedveskedni, "udvarolni" vagy hirtelen nagyon igyekszik, mindig az a vége, hogy szexet akar. És már mikor elkezdi tudom. Látszik rajta. Ha akarom, megzsarolom bármivel a szexért. De nekem ez nem tetszik. Szánalmas. És ő is, mert magától nem tudna így kedveskedni, csak hátsószándékkal.

Szóval igen, elhiszem, hogy a szex fontos, de nem bírom hogy az összes pasas ezt akarja kihozni minden szituációból. Mintha semmi más nem érdekelné őket. Nekem pedig ez visszataszító és utálok lassan a közelükben lenni.

Hozzáteszem, korábban nem volt ilyen gondom. Tizenévesen a fiatalabb fiúkat nem csak ez érdekelte. Vagyis nekem úgy tűnt, mert lehetett velük másról is beszélni.



2021. dec. 27. 09:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha latod hogy efelé halad a beszélgetés, akkor válts témát, szólj hogy ezt ne, vagy ha teheted hagyd ott.

Egyébként a férfiak szeretnek így flörtölni, még akkor is ha valójában nem akarnak semmit. Ezt nem kell feltétlenül rosdz néven venni. Ha zavar ne menj bele az ilyen beszélgetésbe, és kész.


Amúgy tényleg miért társkeresőzöl ha van párod?

2021. dec. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
75%

Férfiként írom, hogy sokmindenben igazad van.

Néha az én állam is leesik, néhány férfitársam viselkedésétől.

Szeretném azt hinni, hogy nem ez az általános.

Viszont azon csodálkozom, hogy kellemetlen neked a párod szexuális közeledése.

Az a tapasztalatom, hogy a nők döntő többsége igényli az udvarlást, a nyomulást a párjától, és kimondottan jó érzés nekik, hogy kívánja őt a párjuk.

F51

2021. dec. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!