Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan exetek akivel jóba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan exetek akivel jóba maradtatok?

Figyelt kérdés

Nekem igen.

A jelenlegi párom nagyon haragszik érte hogy beszélgetek vele pedig én nem akarom vele megszakitani a kapcsolatot.

De nem érti meg hogy nincs köztünk semmi.

Mindkét lány fontos nekem.

2 éve lett vége a jelenlegi párommal 1 éve vagyok együtt és van hogy az exszel naponta is beszélgetünk.

Már sokszor inkább letagadom a mostani páromnak csak ne legyen vita... Ez se normális dolog, tudom.


2021. dec. 29. 09:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%

Nekem nem férne bele az exel az ilyen szintű jó viszony. Mehetne a párom vissza hozzá.

N

2021. dec. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
*exszel
2021. dec. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen megértem a barátnődet, más lány sem tudná ezt tolerálni. Nem tudom, fordított esetben te hogy reagálnál. Nem hiszem, hogy tetszene.

N

2021. dec. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Semmi bajom nem lenne.

Ha tenyleg haveri a dolog akkor mi a baj?az exemnek is van már párja hónapok óta.

2021. dec. 29. 09:34
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy maradtam jóban az exemmel, hogy közös baráti körünk van, így egy kényszer miatt maradtam kapcsolatban vele. Most már eltelt sok év, elvagyunk egymás mellett, ha összejön a társaság, de külön beszélni, találkozni nem szoktam vele. Nem is nagyon tennék ilyet, neha néha még beleférhet, de napi szinten szerintem is gáz, főleg ha a párodnak rosszul esik. Márpedig jogosan esik rosszul. Bakker, a családommal vagy az egyik-másik nagyon jó barátommal se beszélek naponta. Nem azt mondom, hogy nem maradhat meg a jó viszony egy exszel, de ilyen intim viszony, amit te leírsz nem okés ha van mellette párod, akit szeretsz.
2021. dec. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%
Van. Viszont ha páromnak, vagy az övének probléma lenne a baráti kapcsolatunk, akkor nem beszélnénk többet. Tök jó, hogy jóba vagyunk, de azért nem annyira fontos, hogy emiatt elveszítsük azt, akivel lehetne jövőnk.
2021. dec. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%

Ha valaki naponta beszélgetne az exszével akkor mehetne hozzá vissza. Nem fér bele, nem tolerálom. Ha ex akkor vége. Nincs haverkodás, barátkozás,jópofizás...

Azt jelenti, hogy még nincs túl rajta ergo én nem férek a képbe. És nem is akarnék...

2021. dec. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Az egyikkel van egy közös gyerek, muszáj kapcsolatba maradni vele. De gyűlölőm amúgy jobban mint bárkit. Az a normális nálam, ha ezeket így lezárom és nem beszélek velük többet.
2021. dec. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Na akkor öntsünk tiszta vizet a pohárba.

Én vagyok a jelenlegi barátnő.

Csak fordítottam a szitun.

Mert hogy kb 1 hónapja is kirakta ezt a kérdést az én szemszögemből és minden sz@rnak lehordtatok hogy mit feltekenykedek, van mindenkinek élete, tok normális hogy tartja az exevel a kapcsolat, birtokolni akarom csak a paromstb stb ilyen válaszokat kaptam 1 hónapja...

De érdekes.

Akkor hogy is van ez??

Ha már egy féltékeny nő jön ide akkor még rugdossuk itt is tovább de a fordított szemszögből a szitu már tök oké??

2021. dec. 29. 09:52
 10/20 anonim ***** válasza:
61%
Egyetértek az előzőekkel, ez önző és érzéketlen viselkedés. Különösen úgy, hogy már le is tagadod.
2021. dec. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!