Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan exetek akivel jóba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan exetek akivel jóba maradtatok?

Figyelt kérdés

Nekem igen.

A jelenlegi párom nagyon haragszik érte hogy beszélgetek vele pedig én nem akarom vele megszakitani a kapcsolatot.

De nem érti meg hogy nincs köztünk semmi.

Mindkét lány fontos nekem.

2 éve lett vége a jelenlegi párommal 1 éve vagyok együtt és van hogy az exszel naponta is beszélgetünk.

Már sokszor inkább letagadom a mostani páromnak csak ne legyen vita... Ez se normális dolog, tudom.


2021. dec. 29. 09:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Harag nincs exjeimmel, de olyan értelemben nem maradtunk jóban, hogy csak úgy írogatnánk egymásnak vagy találkozgatnánk. Élik saját életüket.
2021. dec. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
46%

Hiába forgatod a dolgot nyuszicsibe. Ha ex akkor ex. Nincs kontakt nincs napi telefon, NINCS SEMMI! Azért ez.

Tök mindegy ki a @om vagy a történetben.

2021. dec. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
50%

Miért vagy még mindig együtt vele?

(Egyébként fura volt egy férfitól a "páromozás".)

2021. dec. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
62%

Nincs. Férfi vagyok és az exekkel alap, hogy NEM TARTUNK KAPCSOLATOT.

Te meg egy lóf_aszjóska vagy, a leírásodból ez egyértelmű.

2021. dec. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
84%

#9 Meg kéne tanulnod, hogy a gyakorira az emberek kis része jön tanácsadás céljából. Az ide írók többsége csak szeretne más problémájába okoskodni és legalább addig is úgy érzi, hogy annyira azért nem szar az ő élete. Ugyanúgy érzelem és nem pedig hasznosság alapján pontoznak. A kérdező dolga kiszűrni a hasznos válaszokat a sértegetések közül.


A kérdésre válaszolva: Nem vagyok beszélő viszonyban egyik exemmel sem, pedig sosem szakítottam haraggal. Viszont az sem érdekel, hogy a feleségem a mai napig jóban van a gyerekkori szerelmével.


Ha téged ez zavar és nem hajlandó változtatni, csak szakítani tudsz.

2021. dec. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem fér bele a napi bratyizás az exekkel. Ha néha megkérdezi, hogy mi van veled, az más. A napi kapcsolat azt jelenti, hogy még mindig nem szakadtatok le egymásról. Ezen gondolkozz el!
2021. dec. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyikkel sem vagyok rosszban, de megtisztelem annyival a jelenlegi párom, hogy nem tartom velük a kapcsolatot. Ha látom őket valahol, köszönök, de ez a legtöbb.
2021. dec. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Na hát akkor a múltkor kik valaszolgattak??

Még én voltam a hülye hisztis picsa aki kalitkaba tartja a párja.

2021. dec. 29. 11:31
 19/20 anonim ***** válasza:
44%

Én az összes exemmel jóban vagyok, egy-két még barátnak is megmaradt.

A párom nem féltékenykedik, hiszen pont az utolsó exem hozott össze minkent, (már fél éve közös megegyezéssel szakítottunk).

Én sem vagyok féltékeny az exeire, van olyan akit hetente hív, beszélgetnek, ott is aludtunk már nála. Ő 3 gyerekes anyuka, nagyon kedves és nekem is sokmindenben segített.


Én nem vagyok kiborúlva az exek miatt, olyan embert kell valsztani aki ha lezárta, lezárta. Én sem tudnám egyikkel sem újra kezdeni a dolgot és ők is tudják, hogy nem véletlen lett vége. Azóta megtalálta mindenki a boldogságot más mellett.

2021. dec. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
78%
Van, a kamaszkori első szerelmem, 5,5 évig jártunk. Nem akartuk erőltetni ezt a barátok maradunk témát, de közös a baráti kör, így kvázi össze voltunk kényszerülve. 1-2 évig fura volt sokszor, mostanra viszont kicsit sem. Hozzátenném, 12 év telt el a szakításunk óta, én nem sokkal később jöttem össze a most már férjemmel, van két gyerekünk is, ő pedig 6+ éve van kapcsolatban a párjával. Mind jóban vagyunk, semmi gáz nincs ebből, nyilván azért is, mert már nagyon régi sztori, és félig gyerekek voltunk még amúgy is.
2021. dec. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!