Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olvastam itt egy kérdést,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olvastam itt egy kérdést, miszerint egy 30 éves férfi el van veszve ha nincs saját lakása és a szüleivel él? Ennyire felszinesek lettek az emberek, minden csak a pénzről meg a tárgybeli értékekről szól?

Figyelt kérdés

Akkor mit kezdjen egy olyan, aki 23 éves korától 27 éves koráig kómában volt, majd utána 2 évre rá épült fel és alig kezdett még csak el dolgozni? Nem hogy lakása nincs, de autója sem, félretett pénze sem, csak az egyetlen anyukájára számíthat aki szintén szegény és ő ápolta végig.


Valóban késő lenne 30 évesen elkezdeni újra felépíteni a nulláról az életet? Hogy ezért ne találjon valaki magának párt?


2021. dec. 29. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk aki most ébredt a kómából, szerintem eleve ne a társkereséssel foglalkozzon, hanem valahogy kezdje el újraépíteni magát és majd egy 10 év múlva térjen rá erre.
2021. dec. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Ez az eset elég speciális. Nem arrol van szó hogy minden 30 évesnek saját lakással kell rendelkeznie, hanem hogy akinek simán lehetne már lakása de nincs mert elszórta a pénzét, az a gáz.
2021. dec. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Hülye hasonlat
2021. dec. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

2-es: Én olyat ismerek, gyerekkori haverom, aki 700 bruttóval sem lakik külön, anyuka mos-főz-takarít rá, de olyan szinten, hogy melóból hazafelé rácsörög, hogy mire hazaér, mi legyen a menü otthon...


Természetesen kocsi, jogsi, hírből se ismert nála.


És a lényeg, hogy mi az indoka: SPÓROL


Tehát még csak szórni se szórja a pénzt. Kaját magának sose láttam hogy venne, azt is a szülei intézik. Diplomás informatikus...

2021. dec. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Persze most ébredt kómából. Istenem ez a gyakori… Gondolom ezt hiteted el azokkal a szerencsétlen nőkkel csak hogy szóba álljanak veled
2021. dec. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Ne gondold túl. GYIK-en senki vagy, ha nincs saját lakásod, házad, autód és legalább nettó fél milliós fizetésed.
2021. dec. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó lehet, ha valaki a kómából felébredvén rögtön a gyakorin találja magát, aztán elkönyveli, hogy a világ ilyen abnormális.


Igen, elismerem abnormális a világ meg minden, de azért nemár a gyakori legyen a standard, ne az itteni kommentelőkhöz mérjük már a dolgokat.

2021. dec. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit kamu szagú... Legalábbis én még csak filmekben láttam olyat, hogy valaki 4 év kómából "felébred".

Az agy nem tud regenerálódni, oké hogy az ödéma lejjebb tud menni, a vérzések felszívódni ill. ha van elég ép terület, akkor azok részben át tudják venni a sérültek szerepét, de ha valaki fél év után zöldség, az jellemzően az is marad... Lásd Schumacher esetét.

2021. dec. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Eselyed sincs, Csipkejozsika....



37F incel

2021. dec. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!