Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez az érzés? Figyelemhiány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az érzés? Figyelemhiány lenne?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akit közös ismerős útján ismerek. Nem vagyunk barátok, még haverok sem, szándékoltan sosem találkozunk, nem csinálunk semmit közösen. Tulajdonképpen csak akkor találkozunk ha a közös barát ott van, de ez relatíve gyakran előfordul. Jól kijövünk, elhülyéskedünk stb.


Azt már régóta sejtem, hogy tetszem neki, voltak jelek, gesztusok. Nem foglalkoztam ezzel sokáig, mert nekem nem tetszett, bár kedvelem de ennyi.


Aztán később (elmúlt pár hónapban) azon kaptam magam, hogy sokat gondolok rá, az együtt eltöltött időre ami többnyire jó hangulatban telik, tkp várom hogy lássam, örülök ha találkozunk.

De tovabbra is azon az állasponton voltam, hogy nekem nem tetszik. És akkor itt jött az, amit többen is kérdeztek tőlem amikor meséltem róla, hogy lehet mégis érzek valamit iránta, de bemesélem magamnak hogy nem, mert nem az esetem (se kívül, se belül). Mi van ha csak magam áltatom.


Viszont bármikor begondolok abba, hogy milyen lenne ha történne valami köztünk, kellemetlen érzés fog el. Nem az amikor az ember vágyakozik azután hogy a "kiszemeltje" megcsókolja v ilyesmi, hanem kifejezetten negatív. Nem is ilyen embert képzelnék el/szeretnék páromnak.

De mégis sokat gondolok rá. Többet mint szerintem egy szimpla haverra (haver szerűségre) normális.


Lehet, hogy arról van szó, hogy élvezem a figyelmet, élvezem, hogy látom hogyan néz rám?


Vagy mi ez az érzés?


Egyébként bocsánat a terjengős szövegért, eléggé fáradt vagyok és igen valószínűleg nőkhöz híven túlbonyolítom. 😅



2022. jan. 1. 17:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben a helyzetben nincs mit megbeszélni egyszerűen csak lépj túl azon hogy gondolkodsz rajta. De ha ez nem megy a későbbiek folyamán még mindig dönthetsz úgy hogy mégis akarsz tőle valamit szóval nyilván a barátságotok az megmarad. Ha ennyire jólesik vele tölteni az időt akkor meg simán töltsd vele ugyanúgy mint egy barát mint ahogyan egészen eddig volt. Igazából nem értem hogy mi a probléma? Téged ez ennyire stresszel hogy gondolsz rá?
2022. jan. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

#11 igen:D

Tudom, hogy hülyeség (igen mostanában nagyon ráérek, meg amúgy is agyalós típus vagyok).

Valamiért azt érzem, hogy többet gondolok rá mint kéne. A barátaimra nem gondolok ennyit, vagy nem így mint rá. Kicsit az az érzésem, hogy ez nem normális.


Gyakorta előfordul, hogy várom azt, hogy lássam rajta a lelkesedést, AZT a tekintetet, holott tudom, hogy ha nem barátilag közeledne (volt már rá példa, igaz nem konkrét randira hívás) akkor kellemetlenül érezném magam.

Valahogy nem érzem helyesnek, hogy ezt érzem és bűntudatom is van kicsit emiatt.

2022. jan. 3. 15:19
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem csak bűntudatod van, mert úgy érzed ő többet érez neked meg jól esik, hogy bejössz a pasiknak így neki is.

Az nem fordult meg a fejedben, hogy lehet neki is önbizalom pumpa vagy? Mondjuk a randira hívás már mutatja, hogy vágyik rád.

Szerintem nem kéne okolnod magad, mert más oda van érted te meg nem ignorálod.

Te is simán flörtölhetsz olyannal, aki nem akar tőled semmit, akkor visszanyal a fagyi. Az élet már csak ilyen.

2022. jan. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem hívott randira, de volt több olyan megmozdulása, gesztusa vagy pillantása amiből elég egyértelmű lett a dolog.
2022. jan. 3. 21:08
 15/15 anonim ***** válasza:

Először, amikor olvastam a kérdést, egy haverom jutott eszembe, akinek hasonlóan indult a kapcsolata a feleségével: a csaj rajongott érte, ő viszont nem ilyen csajt képzelt el magának. Sokáig nem is vállalta fel, erre a végén még össze is házasodtak. Azóta van közös gyerekük is.


Csakhogy ott mint barátnőt nem vállalta fel sokáig, a kémia nagyon megvolt közöttük. Ha nem érzel vonzalmat, akkor szerintem is arról van szó, hogy hízelgő a rajongás és kellemes a társaság.


A tipikus esete annak, amikor magadat szereted mellette, de őt magát nem.

2022. jan. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!