Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők, ti szerettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, ti szerettek túlméretezett, bő hoodiekat, pólókat hordani? Furcsának tartanátok, ha egy srácnak épp ez a stílus imponálna?

Figyelt kérdés
Ha a korotokat is mellékelitek a válaszotok végére, azt megköszönöm 🙂

2022. jan. 10. 16:42
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
68%
Én a nőies cuccokért vagyok oda egy nőn, de jár a terembe egy külföldi lány, mindig oversize felsőben, olyan kis falat és aaaaah megzabálom😍
2022. márc. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
54%
A lányom pont ilyen madárijesztőnek öltözik néha, a pasija ruháiban jár folyton.
2022. márc. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Csak pizsiként aludni. 40N
2022. máj. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
75%

Imádom őket hordani, bár nem mindig. Viszonylag nőiesen öltözöm, de sokszor előfordul, hogy felcsapok egy nagy pulcsit vagy pólót, ami kb a térdemig ér, meg egy rövidgatyát, és meg is van oldva az outfit. Utcára is szoktam, de leginkább otthon szeretek ilyeneket hordani.

Engem nem zavarna, ha szeretné ezt a stílust, de én nem lennék 0-24-ben ilyen oversized ruhákban.

23/N

2022. jún. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Esetleg pólót hordanék, de azt is övvel, mert nagymellű vagyok és kB akkor is pakolna rám vagy 50 kilót, ha ezt leszámítva nem lennék nagydarab. Ja, és van párom.
2022. jún. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Nem kimondottan a stílusom (pedig egyébként pont olyanok az adottságaim, hogy cuki vagyok benne), eggyel nőiesebben szeretek öltözködni, de beleférne időnként, kaptam már ennél durvább kérést is.
2022. júl. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
62%
Nem az én világom. Én a nőies ruhákat szeretem.
2022. aug. 30. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Én van, hogy ilyeneket hordok, más napokon meg magassarkút szoknyával. :D Teljesen kedvfüggő.
2022. okt. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Én így öltözök, és nem érzem túl topisnak se.
2022. okt. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
79%

Szoktam szabadidőmben, mert kényelmes, munkahelyen úgyis elegánsnak kell lennem, ami kissé uncsi.

Nem furcsa, de engem speciel nem érdekel melyik pasinak mi tetszik, mert úgyis azt hordom, amit akarok.

A saját ízlésedet ne másoktól tedd függővé, nekem inkább az furcsa, hogy erről a véleményünket kéred, hogy kb jóváhagyjuk-e, hogy neked ez a stílus tetszik.

2022. okt. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!