Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők, ti szerettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, ti szerettek túlméretezett, bő hoodiekat, pólókat hordani? Furcsának tartanátok, ha egy srácnak épp ez a stílus imponálna?

Figyelt kérdés
Ha a korotokat is mellékelitek a válaszotok végére, azt megköszönöm 🙂

2022. jan. 10. 16:42
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
72%

Privát kérdező!

Topis: túl lezser; lóg, mint tehénen a gatya; slampos; nem nőies; nem csinos

19-es voltam

2022. okt. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szeretek.

Nem, nem tartanám furcsának.

26 éves vagyok.

Attól még, hogy szeretem, nem hordom folyton, de imádom az egyre trógeresedő divatot, mert a kényelem pártján állok. Évek óta nem volt farmer a lábamon. Van barátom. 180 cm magas vagyok, 63 kiló.

2022. okt. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartanám furcsának, de nem hordanék ilyeneket.
2022. nov. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
47%

Azért van különbség a bő, és a túlméretezett között. Bő lehet egy szimpla pulcsi ami nem feszülős, kötött, nem tapad a testre. Csini nőies tud lenni egy szűk bőrszoknyával akár.


A túlméretezett az nagy mindenhol, lóg, akadék, ronda, nőietlen, rendezetlen szutyok hajléktalan megjelenést mutat.

2023. febr. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:

Szerintem nem furcsa.Én mindig igy hordok mindnet kábé.Egyeltalán nem furcsa az ilyesmi.Szerintem jól áll azoknak akik soványak.A bátyám is ilyeneket visel és tök jól néz ki ilyesmiben.11 éves vagyok, de nem mondhatod, h nincs stíusom mert van.

11/L

2023. márc. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Nem szeretem, nem nőies, ahogy a mai divat sem. Még itthon sem hordok ilyet
2023. máj. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
70%
Leggings-el szeretem meg néha övvel is, de csak ha olyan puha anyag ami követi az alakot hiába oversize.
dec. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Ha neked ez tetszik, hordjad :) Én nem hordok oversize cuccokat, mert 3x akkorának érzem magam benne, mint amilyen vagyok, és nem is áll jól.
márc. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Nálam kedv és szituáció függő.

Nyilván, ha lemegyek a sarki boltba, nem kisestélyit veszek fel (simán itthoni "macinaci" trikó, pulcsi kombó). Sokszor szerertek csinin öltözni, de van, hogy egyszerűen még egy baráti találkozóra is mondjuk a párom pulcsijában megyek (ami kb. két-három mérettel nagyobb,mint én). Plusz itthon is előszeretettel hordom az ő ruháit. Egy nő egy krumpliszsákban is nő, nem ezen múlik.

ápr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!