Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyin múlt komolyan a vonzalom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyin múlt komolyan a vonzalom?

Figyelt kérdés

Állandóan szívecskézte a képeimet Fb-on. Megosztottam néhány oltásellenes videót és azóta nem reagál semmire.

Pedig nem azért osztottam meg, mert biztosan tudom a tutit, hanem mert figyelmeztetni akartam másokat, hogy lehet hogy gond van az oltásokkal vagy egy részével.

Arról már nem szólva, kik és hogyan fordultak el tőlem emiatt a munkahelyen, konkrétan az állásom is veszélyben.

Tehát ennyit ér az ember másoknak?



2022. jan. 11. 03:21
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
82%

Nincs gond az oltásokkal. Minden, ami az oltásokkal kapcsolatos - igen, a minimális kockázat is - ismert a szakemberek előtt. Azt is tudjuk, hogy trombózis nagyobb eséllyel alakul ki Covid-19 fertőzés után, mint a vakcinától. Te meg oltásellenes videókat osztasz meg, amiben feltehetően nagyrészt laikusok okoskodnak. Olyan emberek, akiknek nincs meg a kellő biológiai tudásuk ahhoz, hogy véleményt mondjanak.


Talán túl naivnak, butának talált az illető azért lépett le, bár nem biztos, hogy összefüggés van az oltásellenes videók és az eltűnése között.

2022. jan. 11. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
80%
Aki oltásellenes videókat oszt meg attól én is menekülnék
2022. jan. 11. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Nem osztogatok laikusokat. Olyan videókat osztottam meg, több különböző forrást, ahol grafén oxidot/hidroxidot találtak az oltóanyagban, többek közt Andreas Noack videóját, aki a videó elkészítése után pár nappal elhunyt, azon kívül egy orvoscsapat vidóját, akik mikroszkóppal vizsgálták meg oltottak vérét; egy hírt a fizetés nélküli szabadságra küldött tanárokról, valamint arról, hogyan ugrasztanak egymásnak oltottat és oltatlant, és még meg sem osztottam Robert Marlone videóját, az MRNS technológiával kapcsolatban, amiben elmondja, hogy gyerekeknek nem ajánlott az oltás ezzel a technológiával. De simán lehet, hogy ezt is meg fogom osztani.

Hát ha valaki ezért tartja távol magát tőlem, akkor jobb is, hogy megteszi. Nincs szükségem rá.

2022. jan. 11. 05:07
 4/32 A kérdező kommentje:

A dániai HPV oltásbotrány óta én azt tartom túl naivnak és butának, aki parancsra kétségek nélkül felvesz egy kísérleti stádiumban levő oltóanyagot.


Elképesztő, hogy megtörténhetett az, ami Dániában történt és még elképesztőbb, hogy ennek ellenére kétségem se lehet az új vakcinák biztonságossága felől, mert nem engedi a rendszer.

2022. jan. 11. 05:12
 5/32 anonim ***** válasza:
77%
Tehát egy konteós vagy, akit bárki hülyére tud venni pár videóval! Neeeem nem sok millió olyan forrást osztod meg, ami a valóságot írja meg, hanem az ilyen ökörségeket.
2022. jan. 11. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
88%
Nincsenek kísérleti fázisban a vakcinák, ugyanis a kísérleteket már elvégezték, mielőtt forgalomba hozták volna. Annyi történt, hogy korábban nem kapta még meg őket globálisan sok ember. De már ez is megtörtént, világszerte emberek millióit oltották be, köztük engem is. Jól vagyok.
2022. jan. 11. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
75%

Látta,hogy csinos vagy.

Aztán megtudta, hogy ostoba vagy.

Ennyi.

Mina kérdés?

2022. jan. 11. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
27%
Az a baj, mára ez a kérdés annyira komollyá es megosztóvá vált, hogy valóban képes egymás ellen fordítani az embereket, szétszakítani családokat, barátokat. Lassan rosszabb mint a politika vagy a vallás.
2022. jan. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
82%
Nem az a baj, hogy nem akarod oltatni magad, hanem az, hogy ezt az identitásod részévé teszed. Valószínűleg én is lekopnék.
2022. jan. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
58%

Kérdező! Nem kell megosztani semmit ami megosztja az embereket.

Senkinek semmi köze hozzá, hogy mi a véleményed az oltásról stb, és képteld, senkit nem érdekel hogy oltatsz, vagy nem oltatsz.


Nem az a baj hogy van egy véleményed, hanem az, hogy ezt megosztod. És aki ezt megosztja, az így jár.

2022. jan. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!