Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyin múlt komolyan a vonzalom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyin múlt komolyan a vonzalom?

Figyelt kérdés

Állandóan szívecskézte a képeimet Fb-on. Megosztottam néhány oltásellenes videót és azóta nem reagál semmire.

Pedig nem azért osztottam meg, mert biztosan tudom a tutit, hanem mert figyelmeztetni akartam másokat, hogy lehet hogy gond van az oltásokkal vagy egy részével.

Arról már nem szólva, kik és hogyan fordultak el tőlem emiatt a munkahelyen, konkrétan az állásom is veszélyben.

Tehát ennyit ér az ember másoknak?



2022. jan. 11. 03:21
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
60%
Nincsenek kísérleti fázisban a vakcinák, azok már sikeresen lezajlottak, ezért engedélyezte őket a WHO. Érdemes volna utánaolvasnod a dolgoknak, mielőtt hülyeséget írsz, állhír terjesztésért megérdemelnél pár év börtönt! Sajnos az ilyen emberek miatt, mint te húzódik el a járvány, pedig biológia órád neked is volt általánosban, azt a tudást csak ki kellene egészítened szakirodalommal.
2022. jan. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
79%

Én se vagyok oltás párti, de alap hogy nem osztok meg ilyen videókat. Mindenki tud saját maga is tájékozódni, utána nézni a dolgoknak, nem kell játszani a hírvivőt.

Ha munkatársak, főnökök is vannak fent ismerősnek akkor végképp nem lehet megosztani a személyes nézeteidet. Nem lehet oltásos sz4rokat megosztani,politizálni, stb vagy fogadd el hogy kirughatnak miatta.

Én egyszer gyerekmentes csoportból osztottam meg nyáron egy meme-t (ahogy köteledik a jó idő, előjönnek az udegesítő élőlények: szúnyogok, poloskák, egyéb bogarak, gyerekek), akkor tanultam meg hogy kell egy publikus facebook és egy a haveroknak, barátoknak ahol azt rakok ki amit akarok.

2022. jan. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
71%
Ostoba vagy és ezt büszkén megosztod a világgal, aztán csodálkozol a végeredményen? Lol
2022. jan. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
85%

Párom orvos, rendszeresen, a hullámok csúcsán pedig naponta járja a covid osztályt. A lélegeztetőgépen lévők 90+ százaléka oltatlan, az elhunytak 95+ százaléka oltatlan. De elsősorban a krónikus betegségek megléte és 90+ százalékban a súlyos elhízás megléte figyelhető meg.

Az ilyen típusú oltásokat már több 10 éve fejlesztik, csak most konkretizálódott a Sars-Cov-2-re és most kellett bevetni hirtelen tömegekre. De a technológia egyáltalán nem új.

Ha látnád a saját szemeddel mi zajlik egy covid osztályon, ha utánajárnál hiteles forrásból, orvosoktól, virulógusoktól tájékozódnál, nem terjesztenéd a leghatásosabb védekezési forma lejáratását.

Mindentől függetlenül magadat féltheted, és nem vagy kötelező oltani (az más kérdés, hogy szerintem is hozzájárulsz a pandémia elhúzódásához), de valódi tudás nélkül osztogatni ilyeneket szerintem káros. És még jobban veszélyezteted sokak életét.

A kérdésre konkrétan válaszolva pedig igen, tájékozott embereknél ennyin múlhat a vonzalom.

2022. jan. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
88%

Rájött, hogy nem egyezik a világképetek és még azelőtt lelépett, hogy probléma lett volna. Bár minden ember így csinálna és nem ugorna fejest egy szar kapcsolatba.


Az, hogy oltás ellenes vagy-e, vagy sem a te dolgod. De a "párodnak" joga van eldönteni, hogy milyen embert szeretne maga mellé.

2022. jan. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
11%

Robert Malone, a vakcina fejlesztője maga nyilatkozta, hogy a vakcinák több kárt csinálnak, mint hasznot.

Ezután a twitteren bannolták az accountját.

Tehát maga a vakcina kifejlesztője is "oltásellenes".


A Joe Rogannel készített interjúban azt is elmondta, hogy a kísérleti fázisban a kísérleti alanyok panaszait, tüneteit egyszerűen félresörpörték vagy mást dokumentáltak helyettük.

Azt is elmondta, hogy ha egy fejbelőtt ember bemegy a kórházba, akkor csinálnak rajta covid-tesztet, majd beírják, hogy a halál oka a covid volt, mert az jobban mutat a statisztikákban.



Szerintem lassan a birkáknak nem ártana elnézést kérniük az "oltástagadó konteósoktól".

2022. jan. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
79%

Én minden szélsőségesen megnyilvánulót kerülök, a konteósok meg vörös posztó eleve.

Jómagam tiszteletben tartom mindenki vallási, politikai hovatartozását, nemi identitását és eleve mindent, ami a személyes magánügye. Cserébe elvárom, hogy semmilyen fronton ne próbáljon téríteni, mert pont ugyanúgy, ahogy neki, nekem is megvan a szilárd elképzelésem, elveim.

Semmiféle kapcsolatot nem tartok ugyanúgy az oltás-ellenesekkel, mint a szélsőségesen politizálókkal (és itt nyilván számíthatna a személyes preferenciám, de mégsem veszem figyelembe, mert jómagamnak ez is belső ügyem és bár tisztelem, ha valaki kiáll az igaza mellett, semmilyen erőteljesen, ne ad'isten szélsőségesen, hangosan politizálóval nem bírok azonosulni), nopláne ha gyűlöletkeltő, direkt megosztó dolgokat hangoztat.

Így igen, nálam ez intelligencia kérédése és egyfajta szürő is egyben, a mostani hisztinél csak az jár azonnali ignorálással, amikor valaki az autizmus és az oltások összefüggését hangoztatja még mindig és annyira nem veszi a fáradságot, hogy utánajárjon a már milliószor megdöntött konteó hátterének és kirobbanásának okára.

Az internetnek legalább annyi a kára, amennyi a haszna, rengeteg lett az önkéntes szakértő és bár én alapvetően emberi tulajdonságnak tartom a kétkedést, ami adott esetben nagyon hasznos, a minden bokorban farkast vizionáló emberekkel nem bírok mit kezdeni, pláne mikor ugyanezek lebirkáznak mindenkit, aki nem úgy vélekedik, mint ők.

Az a baj, hogy már tényleg minden információ6dezinformáció elérhető a hálón, de szürőt nem adnak hozzá, az be kellene legyen építve mindenki agyába, de nincs és így eszméletlen károkat és megosztottságot okoz, mert kellő intelligencia hiányában a rengeteg kapott infóval az emberek java része nem bír mit kezdeni, de mégis a megértés esélyének szikrája nélkül is van lehetősége az ostobaságát bárkinek továbbterjeszteni és ez rosszabb, mint a pestis és ne legyen senkinek kétsége a felől,hogy a maga módján ez ugyanúgy pusztít és öl.

2022. jan. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
50%

"Szerintem lassan a birkáknak nem ártana elnézést kérniük az "oltástagadó konteósoktól"."


Nem kell élnézést kérnünk, mert amiket mondasz, az feltehetően nem fedi a valóságot. Ezeket a döbbenetes kijelentéseket gondolom nem elismert tudományos-folyóiratokban olvastad, hanem Facebook-os posztokból gyűjtötted egy csokorba.


Amúgy [némelyik] oltásellenes stílusa, érvelése hasonló azokhoz a fundamentalista vallásos emberekhez, akik tagadják az evolúciót.


Nem semmi, hogy te elhiszed azt, hogy például a WHO vagy a Európai Unió támogatna olyan vakcinákat, ami kárt okoz az embereknek. A fejesek - tudósok, állami vezetők - jobban áltáthatják ezt az egész járványhelyzetet, mint az átlag ember, ezért nem tanácsos okoskodni ebben a kérdésben.


Annak idején én is oltásellenes voltam. Azt hittem, hogy ha választani kell a Covid-19 és a vakcina között akkor inkább előbbi, mert azon simán átesek. Itt, ezen az oldalon nálam bölcsebb emberek győztek meg arról, hogy ez helytelen hozzáállás.


Azóta én is Felvettem 2 Pfizer vakcinát, a legutóbbit Decemberben. Semmi bajom nincs. Majd fél év múlva megyek a harmadik oltásra.

2022. jan. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
73%

#18

"gondolom nem elismert tudományos-folyóiratokban olvastad, hanem Facebook-os posztokból gyűjtötted egy csokorba."


Angolul azért tudsz? Képes vagy megérteni, amit maga Robert Malone nyilatkozik? https://www.youtube.com/watch?v=uocjvO9v11g


Ha egy picit erőlködsz, a teljes interjút is megtalálod, de az három órás... A lényegét összefoglaltam fentebb.


De biztos a vakcina kifejlesztője is egy fundamentalista evolúciótagadó... vagy micsoda. Találjatok ki még ilyen értelmetlen jelzőket azokra, akik ki merik mondani az igazságot, ami nektek nem tetszik.

2022. jan. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
#19: Akkor csak biztos véletlen, hogy írt egy könyvet és a megvásárlására buzdítja az embereket, igaz? Kb. olyan ez a csávó, mint a mi Gődény-ünk, csak Gődénnyel ellentétben neki legalább szakmába illő végzettsége van. Csak azért, mert valakinek ott van a neve előtt, hogy dr. még lehet egy büdös nagy gyökér, aki hamis információkból akar pénzhez jutni.
2022. jan. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!