Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a lányok tényleg olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lányok tényleg olyan okosak és rafináltak, ahogy azt mondják magukról; akkor hogyhogy mindig beveszik, hogy a "menő gyerek" szereti őket?

Figyelt kérdés

Nem egyszer hallottam már, hogy mi férfiak milyen ostobák vagyunk, csak a farkunk után megyünk és olyankor gondolkodni sem bírunk. Viszont, ha ez így van, akkor miért történik meg rendre a következő? Beállít az alfa hím és megkezdi a nyomulást.A lány eleinte hősiesen ellenáll, majd végül feladja a "reménytelen küzdelmet" és behódol neki. Majd elmennek kettesben és amikor sor kerül rá, felteszi a kérdést: "szeretsz engem?" Természetesen a válasz igen és attól kezdve nyert ügye van a srácnak. Másnap hiába várja, másodnap, harmadnap szintén, aztán nemsokára már a barátnője vállán sírja ki magát.

Az ember azt gondolná, ennyi volt, de nem. A heti adag "elfogyasztása" után supermanünk ismét jelentkezik és persze némi veszekedés, anyázás és sírva fakadás után ismét jön a bevált menetrend. És ez még egy jópáőrszor megismétlődik, míg csak a srác végleg rá nem un.

Mindeközben persze jönnek más, kevésbé menő jelöltek is, de az ő szerepük csak ideiglenes lehet superman mellett.

Kérdésem lényege: akire szinte rá van írva, hogy "csak megdugni akarlak, baby!" az hogyan játszhatja el folyamatosan ezt a játékot szinte bármelyik lánnyal?


2010. szept. 8. 18:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Erre létezik egy nagyon jó szó: naivak

Ők elhiszik a fiúnak, hogy komolyan gondolja, elfeledve azt, hogy előtte már 5 lány telefonszámát begyűjtötte, és ugye olyan menő, olyan aranyos (mert olyanra változtatja a stílusát), hogy nem tudott ellenállni neki.

Találkoztam fiú létemre már nem 1 ilyen alfa hímmel, általában 2 szóval porig lehet alázni, és van olyan lány ismerősöm is, aki megpróbálta kisírni magát a környezetemben, illetve elrontani mindenki kedvét.

De van egy lány ismerősöm is ilyen, aki nekem szinte bármikor beadja a derekát (másnak is:D), és még is néha jól esik egy kis kényeztetés :) Érdekes dolog ez. Mondjuk én nem sírok utána, hiszen céltudatosan keresem a társaságát.:D

2011. ápr. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 jujube ***** válasza:

A lanyok azert hiszik el, mert hisznek az eredendoen ferfinak szuletett fiuk nemessegeben, es hiszik, hogy nincs szukseguk alantas hitegetessel valo behizelgesre, megvezetesre egy lanynal..

Ne attol erezzek ferfinak magukat, hogy megszereznek egy not, majd eldobjak, hanem hogy a not igazan kulonlegesen kezeljek.

Majd amikor ez elmarad, es a no ennek hianyat kifejezi felejuk, nem flegman elsetalnak, hogy anyukam megvoltal, le vagy ejtve, hanem ha mar ki kell setalni a dologbol, ugy menjenek el hogy a legkevesebb erzelmi kart okozzak annnak a nonek, akit ti lehet hogy szerencsetlennek lattok, mert hagyta magat kihasznalni, de alaptermeszetebol adodoan a no bizni akar, ti meg csapongo hulyek maradtok, es nem kepviseltek erteket a trofeaitokkal. Ez egy orokervenyu igazsag, ugyanugy, mint ahogy irod, hogy a hulye nok bizni akarnak..

Egy not nem lenezni kell ezert, mert bizik.. A szanalmas az, aki becsap. A ferfiak meg pont azt teszik tonkre a nokben a sajat onbizalomhianyuk, es bizonyitasi kenyszeruk miatt, ami a legfontosabb a nonek, hogy bizzon bennetek.

2011. ápr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

13.56

Te egybemosod a férfiakat, ami öreg hiba. Aki férfi megbecsüli a nőt, az nem kell a nőnek és vice versa. Aki megteheti férfiként, az nem is olvassa az írásodat, akit pedig érdekel, az soha nem jut ilyen helyzetbe egy nővel. Amikor rögtön első éjszaka megtörténik a dolog, akkor szerintem elég egyértelmű, hogy itt szexről van szó és nem szerelemről. Ezt a lánynak is tudnia kell belül. Ilyen egyszerű az egész.

2011. ápr. 26. 14:40
 14/16 anonim ***** válasza:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:56

Szerinted akkor alapvetően azok a lányok becsapva vannak akik a buliban bedőlnek azoknak a fiúknak, akiről lerí, hogy csak azt akarja? Ezt lehet látni, egy alfa hím, a gimnázium menő tanulója, aki mellesleg jól is néz ki, illetve mindenkit ismer azért fog buliba menni, hogy dominánsságát erősítse, minél több lányt szedjen fel. Erre a típusra jellemző az, hogy kihasznál egy lányt, és nem fogja érdekelni, milyen módon vágyik rá akármilyen lány is. Egy olyan fiú, aki nem a telefonszámok megszerzése miatt fizeti be a disco belépőt, sokkal nagyobb eséllyel nem fog kidobni egy lányt másnap. Tehát, mint előttem is írták, vannak olyan lányok akik a rossz fiúkat keresik, és naiv módon ne tudják mit várhatnak attól a kapcsolattól. Ha egy lány komoly kapcsolatot szeretne, nem menne bele ilyen disco kapcsolatba.

Az én szerető kapcsolatnak nevezhető szexen alapuló kapcsolatomban is tudja a lány is én is, hogy csak ennyinél marad a kapcsolat. Ő ingyen megadja, amiért egy lány pénzt kér.

2011. ápr. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 jujube ***** válasza:

Irasodbol ugy veszem ki hogy te vagy az, akit szinten nem becsulnek, mint ahogy te is kivehetned az enyembol, hogy en meg azok oldalan vagyok szinten akiket nem becsulnek, csak nonemuek.

Az egesz visszavezetheto lenne a sajat onbecsulesunkre, de nem megyek ilyen melysegekig, en mar reg nem esem bele rosszfiuk csapdajaba, es tortem mar ossze jofiuk szivet, annak csak az volt az oka, hogy nem szerettem belejuk, es nem azert mert nem ertekelem a jot..

Ha ugy erzed egy kalap ala veszem az osszes ferfit, persze reszben igazad van, de ezt el is fogadom hogy igy van, a ferfiak eredendoen szivesen valasztjak a mennyiseget a minoseggel szemben, es ez az igazsag, ha egybemosom oket- ha nem. Ha tehetne az osszes ferfi csajozna az idok vegezeteig a leheto legkisebb felelossegvallalassal..


Nyilvan egy non is nagy mertekben mulik hogy egy ferfi majd mit akar tole, attol fugg mennyire veszi o komolyan a sajat igenyeit...

De ha az elejetol fogva becsapjak egymast, es sajat magukat, semmi ertekes nem szulethet egy kapcsolatbol, mert el se jutnak odaig..

2011. ápr. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

"Ha tehetne az osszes ferfi csajozna az idok vegezeteig a leheto legkisebb felelossegvallalassal.."


Ez kétemberes dolog. Nem csupán a férfi, hanem a nő akarata is kell hozzá.Nem kell félteni a csajokat sem...

2011. ápr. 26. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!