Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfit magabiztosság miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfit magabiztosság miért teszi nevetségessé, ha csóró a férfi?

Figyelt kérdés

2022. jan. 14. 10:25
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
60%

2-es és a 4-es hozzászólásom le lett pontozva. Ez ok.

Viszont én azt kértem már a Kérdezőtől is, hogy definiáljuk a csóró jelzőt. Mit jelent? Mihez képest csóró?

Én pl. Mészáros Lőrinczhez csóró vagyok, ez egy tény. Illetve ezek baráti köréhez is.

Ha viszont az én baráti körömet nézem, akkor nem érzem magam csórónak.

Szóval, akár a Kérdező vagy más miért érzi magát csórónak?


Itt megjegyzem, hogy több barátnőm volt, amit nem dícsekvésnek szánok! Egyik sem mondta, hogy csóró vagyok vagy olyan, akivel nem szeretne megjelenni.

Attól, hogy nem lapátolom a pénzt a padláson egész nap, még nem vagyok csóró.


Aki így gondolja és ezért úgy érzi, hogy lenézik, nem elég büszke magára. Mindenki a maga sikerének a kovácsa! Nem akarok, szeretnék élni annak a politikusnak a kijelentésével (nem értek vele egyet), aki ugye azt mondta, hogy mindenki annyit ér, amennyit keres. Szerintem nem! Minden ember igenis fontos! Még az is, aki esetleg csórónak érzi magát!

2022. jan. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit értünk magabiztosság alatt, miben nyilvánul meg. Az, hogy valaki nem egy szobanövény oszlop mögött remegő alkat annak ellenére, hogy nem milliomos, az nem gáz. A kérkedés az már gáz, de az anyagi helyzettől függetlenül. Az meg röhejes, amikor az a pasas, akinek a szakadt gatyájából kilátszik a kinyúlt alsónadrágja, teszi a szépet az "egy pillantásra meg lehet mondani, hogy egy átlag magyar több havi fizetése rajta van formájában" jellegű kikent-kifent nőcin, és még ő küldi el a nőt ordítva a halál f...ra, ha visszautasítja... na, ez a fajta "magabiztosság" röhejes.
2022. jan. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
A magabiztosság és nagyképűség nem ugyanaz.
2022. jan. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!