Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 23 éves lány 30-31 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves lány 30-31 éves férfival? Nagy ez a különbség? Azt mondják a férfi javára +10 év is belefér. Húgomról van szó, én maximum +3 +4 évet tudnék adni a férfi javára, nekem ez fura. Szerintetek normális?

Figyelt kérdés
2022. jan. 20. 10:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
20-as, nem hülyézte le, épp azt mondta, hogy a férfiak későn érők.
2022. jan. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
21 akkor gondolkozz egy kicsit, aztán szépen neked is feltűnik, hol van benne a közvetett lehülyézés (annyit segítek: a lányok többségének vele egykorú mind a párja, mind a lányokból-fiúkból álló haveri köre)
2022. jan. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Én nem tudom hogy működne-e vagy sem egy nálam minimum 10 évvel idősebb férfival, de azt tudom, hogy fizikailag taszítanak. Nekem is ugyan úgy jobban tetszik egy fiatal, szép bőrű nem lelakott 2 gyerekes családapa, mint fordítva. Mindenki döntse el neki mi a jó, de én huszon x évesen, valahogy nem azt korszakomat élem, aki egy 40 férfival szeretne koncertekre és ilyen olyan eseményekre járni.... a fél életét leélte, és teljesen más életszakaszban van egy 40es férfi, mint egy 20 éves lány...
2022. jan. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Közöd? Hát pont annyi.
2022. jan. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!