Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy felejtenéd el életed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtenéd el életed reményét, ha már elveszett?

Figyelt kérdés

2022. jan. 20. 20:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek?/nő? Sima barátnő? Plátói? Feleség..?
2022. jan. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Plátói nagyon régóta. Neme szerint pedig férfi.
2022. jan. 20. 20:49
 3/24 anonim ***** válasza:
66%

Biztos rólam van szó :)

Olyan aranyos vagy.

2022. jan. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Bár rólad lenne!😂 Sajnos nem.
2022. jan. 20. 20:55
 5/24 anonim ***** válasza:
42%

Ne hazudj szerelmem!

Tudom, hogy rólam van szó. Ki másról lehetne...

2022. jan. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Tudathasadásos vagy. Ha a szerelmed lennék, akkor nem itt siránkoznék, te meg...hagyjuk is, hogy mit csinálsz és kivel.😜
2022. jan. 20. 21:02
 7/24 anonim ***** válasza:
34%

"Elveszett" - Meghalt, eltűnt személy, vagy csak megnősült? :)


"Elfelejteni" - Már miért kéne? Én is hihetetlenül szerelmes voltam egy osztálytársamba (és soha senki másba), mikor 11 év után találkoztunk, hogy is mondtam: "Hát, fura az élet... férjhez mentél, én már a barátnőmmel gyereket tervezek, de tudom, hogy mi még egyszer össze fogunk jönni!" :) Azt mondta elmebeteg vagyok :D (Azóta szakítottam a barátnőmmel, ő MÉG férjnél van.)

2022. jan. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
33%

Miért nem? Attól még pityereghetnél itt miattam. Most is azt teszed.


Én valószínűleg egész este idiótákkal fogok foglalkozni de ez hosszú történet.


És amúgy mit akarsz tenni? Foglalt lett az illető? Elköltözött?

Van bármi ami foglalkoztat és érdekel, úgy mint síelés, ma pl volt egy kis havazás, vagy csak a telefont szoktad buzerálni??


A végén nem marad más csak hiú ábránd.

2022. jan. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

#7!Sajnos, én azon a koron már túlvagyok, hogy ez a 10+ év múlva... opció lehetne. Kb. annyi ment rá erre a reménytelen dologra.

#8! Külföldre költözött mással. Friss a dolog, eltaláltad, perpillanat semmi nem érdekel. Őszintén? A telefon se.

2022. jan. 20. 21:12
 10/24 anonim ***** válasza:
76%
Semmi nincs veszve igazán kèrdező. Sose. Ha más nem a szíved mélyèn mindig táplàlhatod a reményt...
2022. jan. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!