Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok őszintén mi a bajotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok őszintén mi a bajotok a kövér férfiakkal, mi olyan taszító bennük?

Figyelt kérdés

Drága hölgyeim szeretném, ha őszinték lennétek. Mi oly taszító van egy kövér testben? Lenne egy nagy macitok. Nem szeretettek gyerekkorotokban tedi macival aludni? Ráadásul a kövér emberek boldogok. Nektek nem fontos az, hogy boldog legyen? Legyen inkább izmos, de mellé nem boldog? Jó igaz a kövérség nem egészséges, dehát akkor gyakorolhatjátok főző tudásotokat. Nem akartok egy jót, de egészségesen főzni? Pedig ez nőies. 😊 Ráadásul a szexuális élettől lehet fogyni. Lehet nem is lenne sokáig kövér egy szép egészséges étellel és egy jó kiadós szextől sokat lelehet ám adni. 😊 Életmentők is lehettek megelőzhetitek, hogy mondjuk stroke alakuljon ki nála. Hát nem akartok hősök lenni?

Lányok légyszíves ne válogassatok már. Higyjétek el, hogyha kevésbé válogatnátok a férfiak jobban szeretnének titeket. 😊 Persze azért anyagiasak se legyetek. 🙂


2022. jan. 22. 18:44
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
26%
2022. jan. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
92%

Ez troll kérdés?


Amúgy nem azok. Az első válaszoló által beillesztett mémet eddig pedig csak fordítva láttam élőben, amikor a plöttyedt, 45-nek kinéző, de valójában 10 évvel fiatalabb Pista szidja a Margitot, hogy van rajta 2 kiló felesleg, szóval elhagyja/viszi a vágóhídra, ha így folytatja.


Általánosítok, de ilyen téren eddig úgy tapasztaltam, hogy a nőkben több az önkritika azért...

2022. jan. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
100%
Tudod én azt nem értem, hogy ha időt és energiát fordítok arra, hogy ne úgy nézzek ki, mint egy hurka, akkor az, akinek egy magamfajta kell és szóba sem állna olyannal, mint amilyen ő, miért nem képes erre pl
2022. jan. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
31%

A kérdező nem is kövér!

De ha az lenne akkor ez a kérdés(tanács a nőknek) szánalmas próbálkozás!

2022. jan. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
95%

Eltekintek attól, hogy troll kérdés, mert sajnos tényleg vannak olyanok, akik így gondolkoznak.


"Nem szeretettek gyerekkorotokban tedi macival aludni?"

Még megvannak a gyerekkori plüsseim, köztük egy két méter nagy plüssfarkas, szóval ha erre van igényem, már megvan rá a válaszom.


"Ráadásul a kövér emberek boldogok."

A kettő között nincs összefüggés. Számtalan gyűlölködő, irigykedő és önbecsülés nélküli túlsúlyos emberrel találkoztam, míg a fitt barátaim általában sokkal boldogabbak. A barátom sportos alkat és egy boldog jellem.


"Nem akartok egy jót, de egészségesen főzni?"

A párommal most is főzünk jókat és egészségeket, nem értem, hogyan próbálod ezt előnyként felhozni. Pont azért vagyunk fittek, mert többnyire egészségesen étkezünk (meg sportolunk, stb).


"Ráadásul a szexuális élettől lehet fogyni."

Számomra a túlsúly egy visszataszító dolog. Undorít. Nem tudok szexuálisan vonzódni egy túlsúlyos emberhez, mégpedig nekem igényem van egy jól működő szexuális életre. Nem tudnék felizgulni tőle, nem akarnék hozzáérni.


"Hát nem akartok hősök lenni?"

Ha az akarnék lenni, akkor mentős, orvos, tűzoltó, rendőr lennék, de nem az vagyok. Nem fogom elpazarolni az életemet egy rossz kapcsolatra, hátha idővel megváltozik a másik, hiszen van lehetőségem olyan párt találni, akit nem nekem kéne a jó útra terelnem, hanem eleve már rajta van.


Alapvetően egy fitt és sportos ember vagyok, vagyis nem várok el olyasmit, amit én ne tudnék nyújtani. Nagyon szeretek túrázni, sziklát mászni, extrém sportokat kipróbálni és ezeket szeretem a párommal megélni, akit szintén vonzanak ezek a dolgok. Egy túlsúlyos ember ezek többségét egyáltalán nem csinálja (a túrázás kivételével kapásból van mindenhol súlykorlátozás), így kiesne egy nagy közös terület.


A válogatással én csak jól jártam, ha a jövőben szétmennék a barátommal, továbbra is erősen szűrném, hogy kivel jönnék össze. Ha ez valakinek nem tetszik, így járt, engem pont nem érdekel.

26/N

2022. jan. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
86%
51 kiló vagyok, nem vonzódom a kövérekhez.
2022. jan. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
6%
6. milyen magas vagy?
2022. jan. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
46%

Egy 150cm magas csajhoz ideális az 51kg.

De mondjuk 170cm magas csajhoz már alultáplált!

2022. jan. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
94%

Miért lenne boldog valaki attól hogy kövér? A kövér pasikban a kövérség a taszító. Nem lehet mit kezdeni azzal, ha valaki külsőleg nem vonzó, ráadásul barmi taszító meztelenül is, ha valaki csupa zsír. Nem kell izmokolosszusnak lenni, de a férfi adjon magára és legyen igényes alapból is, ne nekem kelljen rugdosni hogy hajlandó legyen egészségesen enni.


"Ráadásul a szexuális élettől lehet fogyni."

És hogy szexeljek valakivel akit ne tudok vonzónak látni?


"Nem akartok egy jót, de egészségesen főzni?"

Ezt akármikor meg tudom csinálni, nem kell egy dagadt pasi hozzá.


" Pedig ez nőies."

A sportolás, meg az izom pedig férfias. :)


"Lányok légyszíves ne válogassatok már. Higyjétek el, hogyha kevésbé válogatnátok a férfiak jobban szeretnének titeket."

Igenis legyenek mindenkinek elvárásai? Miért ne válogatnék, nem fogok összejönni akárkivel.

A párom intelligens, művelt, vonzó, udvarias, figyelmes? törődő. Az embernek igenis legyenek elvárásai.

2022. jan. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
0%
:)
2022. jan. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!