Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok őszintén mi a bajotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok őszintén mi a bajotok a kövér férfiakkal, mi olyan taszító bennük?

Figyelt kérdés

Drága hölgyeim szeretném, ha őszinték lennétek. Mi oly taszító van egy kövér testben? Lenne egy nagy macitok. Nem szeretettek gyerekkorotokban tedi macival aludni? Ráadásul a kövér emberek boldogok. Nektek nem fontos az, hogy boldog legyen? Legyen inkább izmos, de mellé nem boldog? Jó igaz a kövérség nem egészséges, dehát akkor gyakorolhatjátok főző tudásotokat. Nem akartok egy jót, de egészségesen főzni? Pedig ez nőies. 😊 Ráadásul a szexuális élettől lehet fogyni. Lehet nem is lenne sokáig kövér egy szép egészséges étellel és egy jó kiadós szextől sokat lelehet ám adni. 😊 Életmentők is lehettek megelőzhetitek, hogy mondjuk stroke alakuljon ki nála. Hát nem akartok hősök lenni?

Lányok légyszíves ne válogassatok már. Higyjétek el, hogyha kevésbé válogatnátok a férfiak jobban szeretnének titeket. 😊 Persze azért anyagiasak se legyetek. 🙂


2022. jan. 22. 18:44
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
92%

Eddie, én 176 centihez vagyok 57 kg, és messze nem vagyok kórosan sovány, hanem egyszerűen vékony. Semmi negatív nincs a másik válaszoló arányaiban, nem is értem, minek linkeltél szélsőséges képeket. A kg számnál többet számít, hogyan oszlik el és abból mennyi izom, mennyi zsír, stb. Hidd el, ha baja lenne, már rég elküldték volna a szerettei egy szakértőhöz, nem értem, hogy miért hiszed hogy bármi értelme van, hogy egy anonim oldalon okoskodsz.


Másrészt őszintén: kit érdekel, hogy szerinted mi az ideális? Nem neked akar tetszeni, ő se kezdte el magyarázni, hogyan nézhetnél ki jobban. Pláne az, hogy milyen mell jön be neked (uramisten, mellre hízni... látszik, hogy azt se tudod, miről beszélsz). Hagyd már szegényt, senkit nem érdekel, hogy neked mi jön be... Mekkora egója van már az ilyennek. :D

26/N

2022. jan. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
0%

Írtam neki üzenetet!

Csak mondom.

2022. jan. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 A kérdező kommentje:

Lányok figyuzzatok. Nem akarjátok a férfiakat boldogabbnak látni? Zavar titeket a nőgyűlölet? Hát akkor legyetek kevésbé válogatósak. Ez nektek is jó lenne, mert nem lenne nőgyűlölet. Lehet elsőre fura lesz egy kövér emberrel szexelni, de gondoljatok bele, hogy milyen jó szexi pasivá tudnátok átformálni, és még jobb lesz a szex. Ráadásul tudjátok mekkora örömet okoznátok neki? Szegényt lehet többször kikosarazták. Hát nem szakad meg a szívetek? Nagyon tudna titeket szeretni. Hát nem vágytok egy igazán mély szerelemre? Nem vágytok rá, hogy szivecskék legyenek a szemein?


Adok nektek házifeladatot. Ne mondjatok nemet, ha próbálkozik nálatok egy kövér ember, utána csináljatok egy közös képet és írjátok azt, hogy #elegvoltavalogatasbol. Plusz pont jár azért, ha ti kezdeményeztek. Na benne vagytok? Deal? Mutassátok meg azt, hogy képesek vagytok visszavenni a válogatásból és tesztek a nőgyűlölet ellen, nőgyűlölet helyett, nőszeretet fog uralkodni!

2022. jan. 22. 20:33
 24/49 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként nem a te ágyékod tiszta véraláfutás!

:)

2022. jan. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
98%
Guadalupei Szűz Máriám, milyen emberek vannak itt. És akkor még én hittem azt, hogy durva vagyok a depressziómmal.
2022. jan. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
95%

"Nem akarjátok a férfiakat boldogabbnak látni?"

A férfiak nem érdekelnek. Az apámat, a páromat, a bátyáimat, a férfi haverjaimat és kollégáimat szeretném boldognak látni, de a te boldogságod kérdező cseppet sem érdekel.


"Ez nektek is jó lenne, mert nem lenne nőgyűlölet."

A kis naiv. :D Ha mindenkivel összeállnék, akkor meg igénytelen ri###bancnak lennék elkönyvelve. Egyébként amíg nincs közvetlen hatással az életemmel (például az itteni hisztizés), addig nem zavar a gyűlölet. Ha valaki azért utál, mert nő vagyok és élem az életemet a saját vágyaim szerint, egészségére.


"Ráadásul tudjátok mekkora örömet okoznátok neki?"

Nekem viszont nem okozna örömet egy olyan ember közelsége, akit visszataszítónak találok. Az én örömem pedig fontosabb számomra, mint egy idegené. A lakásomat se adom oda egy hajléktalannak, pedig az mekkora öröm lenne neki!


"Hát nem szakad meg a szívetek?"

Nem.


"Nem vágytok rá, hogy szivecskék legyenek a szemein?"

Nem, a páromén már vannak és az övéit még viszonozom is.


Kérdező, adok neked egy leckét én is: a következő hétfőt töltsd egy gyermekotthonban, ahol segíted az árván maradt gyerekeket. kedden menj el egy hajléktalanszállóra ételt osztani. Szerdán menj el egy állatmenhelyre kutyát sétáltatni. Csütörtökön menj el fát ültetni és hirdetni a zöldebb életformát. Pénteken menj el egy általad választott önkénteskedő helyre. Úgy érzem, több hasznot fogsz tenni, mintha én ott fintorognék egy olyan ember társaságában, akihez magamtól nem mennék hozzá. (Ez egyébként az adott túlsúlyos embernek is rosszul esne, hiszen látná, hogy az érdeklődése viszonzatlan.)


Úgyse fogod megtenni, hiszen (függetlenül attól, hogy troll vagy), csak az elvárásaid vannak, hogy majd a világ kiszolgál téged, holott te a kisujjadat se vagy hajlandó megmozdítani. Szánalmas, ha engem kérdezel (már önmagában a kamu kérdésed is).

2022. jan. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
94%

#23 a páromat akarom boldognak látni, meg az egyéb szeretteimet, nem a nőkre fröcsögő ismeretleneket. Nem ismerlek, nem érdekel a hogyléted. Nem tudom hogy képzeled hogy valaki is feláldozná magát az 'ügyért' és aláfeküdne egy olyan alá aki taszítja. Felőlem maradhatsz nőgyűlölő, kit érdekel. Ez neked rossz, nem nekem.

Akkor se kéne nőgyűlölő hogy hátha megváltozik, ha nem lennének normális pasik.

2022. jan. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
94%

Az a baj, hogy ti hisztiztek elsőnek, ha a párotok felszed pár kilót vagy teltebbnek néz ki egy ruhában...


Számomra visszataszító nemtől függetlenül, mikor valaki olyanokra ácsingózik, aki rendelkezik azokkal a dolgokkal, amit ő viszont nem tud nyújtani. Például egészséges testalkat, fiatalság vagy akár saját lakás. Fárasztó már, hogy ti nem tesztek le semmit az asztalra abból, amit vártok, mást meg azonnal kritizáltok a legkisebb hibára is, holott még azzal együtt is túltesz rajtatok.


Tisztelet a kivételnek!

2022. jan. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
100%
Szerettem a plüssmaciaimmal aludni, de nem dugtam meg őket attól még. 😀
2022. jan. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
100%

Drága hölgyeim szeretném, ha őszinték lennétek. Mi oly taszító van egy kövér testben?

EGYSZERŰEN NEM TETSZIK.

Lenne egy nagy macitok. Nem szeretettek gyerekkorotokban tedi macival aludni? GYŰLÖLTEM A PLÜSSÖKET, ÉS MSOT IS UTÁLOM ŐKET. HA VÉLETLENÜL KAPTAM VALAKITŐL, AKKOR KIDOBTAM Ráadásul a kövér emberek boldogok. Nektek nem fontos az, hogy boldog legyen? Legyen inkább izmos, de mellé nem boldog? LEGYEN BOLDOG, AKAR KÖVÉR AKAR IZMOS, DE NEM FOGOK OLYANNAL JARNI AKI SZEXUÁLISAN NEM IZGAT.

Jó igaz a kövérség nem egészséges, dehát akkor gyakorolhatjátok főző tudásotokat. Nem akartok egy jót, de egészségesen főzni? Pedig ez nőies. 😊 NEM AKAROK NEKED MEG AZ ELAVULT HÍMSOVINISZTA IDEOLÓGIÁDNAK MEGFELELNI. SZERETEK FŐZNI DE SOHA NEM JÁRNÉK OLYANNAL AKI ELVÁRJA. HA FŐZÖK, ELSŐSORBAN MAGAMÉRT FŐZÖK Ráadásul a szexuális élettől lehet fogyni. Lehet nem is lenne sokáig kövér egy szép egészséges étellel és egy jó kiadós szextől sokat lelehet ám adni. 😊 Életmentők is lehettek megelőzhetitek, hogy mondjuk stroke alakuljon ki nála. Hát nem akartok hősök lenni?

NEM AKAROK HŐS LENNI. A HŐSÖK VÉRT IZZADNAK ÉS KIDOLGOZZÁK A BELÜKET SEMMI HASZON FEJIBE. EMBER AKAROK LENNI, ENNYI.


Lányok légyszíves ne válogassatok már. Higyjétek el, hogyha kevésbé válogatnátok a férfiak jobban szeretnének titeket. 😊

AZT CSINÁLOK AMIT AKAROK. 3,5 ÉVE VAGYOK SZINGLI, ÉS NEM RINYÁLOK. INKABB VAGYOK EGYEDÜL MINT EGY SZAR KAPCSOLATBAN Persze azért anyagiasak se legyetek. 🙂 NYUGI, NEM LESZÜNK.


Értem hogy el vagy keseredve, és szeretnél egy társat magad mellé, de nem kényszeríthetsz senkit.

2022. jan. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!