Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok őszintén mi a bajotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok őszintén mi a bajotok a kövér férfiakkal, mi olyan taszító bennük?

Figyelt kérdés

Drága hölgyeim szeretném, ha őszinték lennétek. Mi oly taszító van egy kövér testben? Lenne egy nagy macitok. Nem szeretettek gyerekkorotokban tedi macival aludni? Ráadásul a kövér emberek boldogok. Nektek nem fontos az, hogy boldog legyen? Legyen inkább izmos, de mellé nem boldog? Jó igaz a kövérség nem egészséges, dehát akkor gyakorolhatjátok főző tudásotokat. Nem akartok egy jót, de egészségesen főzni? Pedig ez nőies. 😊 Ráadásul a szexuális élettől lehet fogyni. Lehet nem is lenne sokáig kövér egy szép egészséges étellel és egy jó kiadós szextől sokat lelehet ám adni. 😊 Életmentők is lehettek megelőzhetitek, hogy mondjuk stroke alakuljon ki nála. Hát nem akartok hősök lenni?

Lányok légyszíves ne válogassatok már. Higyjétek el, hogyha kevésbé válogatnátok a férfiak jobban szeretnének titeket. 😊 Persze azért anyagiasak se legyetek. 🙂


2022. jan. 22. 18:44
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
100%
de tényleg, te kövér nővel akarsz járni? mert ugyanez igaz fordítva is
2022. jan. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
100%
Én múltkor láttam egy kb fejenként 150 kg-s párt. Gondolom a "teddy maci" kérdezőnek viszont szép vékony lány kéne.
2022. jan. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok elhamarkodottan ítélni, de az ilyen kérdések, meg úgy a komplett gyakoris kommentek alapján ilyen Rácz Géza asszociációim lesznek. Tudjátok, Magyarország legkövérebb tinédzsere (nem embere), aki TikTok live-okban pontozgat lányokat és szórja róla a magvas gondolatokat, hogy oké, hogy ő 250 kg, de neki azért csak a csinos, vékony lányok tetszenek.
2022. jan. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
82%
Nekem bejönnek a macis alkatúak de énsem vagyok vékony.80kg 172cm.
2022. jan. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
100%
#23 nem érdejel a nőgyűlölet, nem érdekel hogy a megkeseredettférfiak hogy állnak a nőhöz. Azért mert valakit sokszor kikosaraztak nem fogok vele sajnálatból járni. A szex pedig kevés ahoz hogy valaki lefogyjon, ráadásul járhatok amúgy is szexi férfival.
2022. jan. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
86%
Sosem szerettem a plüssmacikat, a szextől nem fogysz annyit, hogy érdemi változás legyen, hízlalóan főzök és nem érdekel idegen pasik sem nyomora, sem az, hogy él e vagy hal e, csak a párom. Ő meg nem vágódisznó és vonz is.
2022. jan. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
78%
A legtöbb kövér ember egyébként rhadtul irigy a soványabbakra ;)
2022. jan. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
100%

"Lányok figyuzzatok. Nem akarjátok a férfiakat boldogabbnak látni? Zavar titeket a nőgyűlölet?"

Nem zavar a nőgyűlölet. Mert az itteni kommenteken kívül a való életben még nem találkoztam ilyen típusú nőgyűlölő férfival. Ellenben sok férfihaverom van, akik közül vannak párkapcsolatban élők és régóta szinglik is, de egyik sem nőgyűlölő.

Egyébként párom sem vékony, meg nem is gyúrós, van rajta kevés felesleg. Régebben vékony volt, de nem zavar a mostani alakja. Tesz ellene, hogy ez a felesleg is lemenjen és ne hízzon el. A kövérség nem csak nem esztétikus, hanem egészségtelen is.

2022. jan. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
nekem sokáig a teltnők jöttek be elmentem egy tök vékony feszes seggű prostihoz mert akkor ő vette fel hamarabb a telefont és már rohadtul nem jönnek be a telt nők. kövér vagyok de bírok fogyni hol leadok 5 kg hol fel veszem amúgy 78 kg vagyok. A lényeg hogy inkább fizess mint siránkozz
2022. márc. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!