Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok őszintén mi a bajotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok őszintén mi a bajotok a kövér férfiakkal, mi olyan taszító bennük?

Figyelt kérdés

Drága hölgyeim szeretném, ha őszinték lennétek. Mi oly taszító van egy kövér testben? Lenne egy nagy macitok. Nem szeretettek gyerekkorotokban tedi macival aludni? Ráadásul a kövér emberek boldogok. Nektek nem fontos az, hogy boldog legyen? Legyen inkább izmos, de mellé nem boldog? Jó igaz a kövérség nem egészséges, dehát akkor gyakorolhatjátok főző tudásotokat. Nem akartok egy jót, de egészségesen főzni? Pedig ez nőies. 😊 Ráadásul a szexuális élettől lehet fogyni. Lehet nem is lenne sokáig kövér egy szép egészséges étellel és egy jó kiadós szextől sokat lelehet ám adni. 😊 Életmentők is lehettek megelőzhetitek, hogy mondjuk stroke alakuljon ki nála. Hát nem akartok hősök lenni?

Lányok légyszíves ne válogassatok már. Higyjétek el, hogyha kevésbé válogatnátok a férfiak jobban szeretnének titeket. 😊 Persze azért anyagiasak se legyetek. 🙂


2022. jan. 22. 18:44
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
82%

"Egy 150cm magas csajhoz ideális az 51kg.


De mondjuk 170cm magas csajhoz már alultáplált!"


169 vagyok, és nem vagyok alultáplált kinézetű. Jó étvággyal eszem, mindent, ilyen az alkatom családilag.

2022. jan. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
23%

[link]

Lehet neked ideális, de attól még kevés.

2022. jan. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
9%

[link]

Egy nő legyen formás!

Ne legyen kóró!

:)

Én 172cm magas 75kg vagyok.

25f

2022. jan. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
89%
#12: ÍMi ezen a kevés? Nem kórosan soványak. Vékonyak igen. És? Láttál te már betegesen sovány nőt? Igazi anorexet? Na az ettől nagyon messze van.
2022. jan. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
95%

Ez zseniális 😂

Ne legyenek igényeink, főzzünk boldogan a teddymacira, szexeljünk vele hátha lefogy és nem üti meg a guta, és nagyon fog szeretni, főleg ha emellett anyagiasak se vagyunk, azaz egy szál gazt se kapunk, de etethetjük 😂

10/10

Jár a troll aranyérem 👌🥇🏆

2022. jan. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
0%

Értem mire célzol.

De az átlagosan vonzó testalkatról beszélünk.

Nekem is tetszenek a hozzád hasonló vékony lányok, de azért jobban tetszenek a formás csajok!

2022. jan. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
98%
Oké, nem is akarok mindenkinek tetszeni :) Tudom, hogy sokan a teltebb nőket kedveleik, de sokan a vékonyakat. Még jó, így jut mindenkinek megfelelő :D
2022. jan. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
5%

Hidd el a képeket nézve nem árthat ha felszedsz mellben pár kilót!

:)

2022. jan. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
0%
Még rendesen megmarkolni sem lehet!
2022. jan. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
0%
A szilikon is jó választás ha nem akarsz hízni!
2022. jan. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!