Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ronda incelek engem miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ronda incelek engem miért érzem sokszor nem fogadnak be, jóképű, magas incelt?

Figyelt kérdés

Sok más incelen azt érzem azt hiszik csak a kinézet számít (vagy csak a pénz). Én jóképű vagyok, magas (majdnem 2 méter) és alapvetően vékony alkatú, bár újabban sportolok és ez kezd látszani is. Szoktam is néha tetszeni lányoknak, de annyira szarok a szociális képességeim (főleg engem érdeklő lányokkal, általában beszélve nem olyan rossz), hogy mindig elcseszem a dolgokat és hiába tetszem egy csajnak, ha elég 5 percet beszélgetnem vele általában, hogy kiábránduljon belőlem. Egyébként a rossz gyerekkorom, neveltetésem miatt lettem ilyen személyiségileg, mármint önbizalomhiányos és nem magabiztos. Jó korábban pár évig évente 1-2-szer volt alkalmi szexben részem, szóval már tök szűz nem vagyok, de azt az utóbbi pár évben már egyáltalán nem űzöm, mert értelmetlennek és lelkileg üresnek találtam, egyáltalán nem elégített ki és társat szeretnék találni.


Élőben is ismertem egy incelt, egy régi gimis barátom volt, akivel még gimi után is sok évig tartottuk a kapcsolatot, de végül megszakadt. Alacsony, nagyon fiatalon kopaszodó, mondhatni csúnya, higiéniájára és megjelenésére igénytelen srác volt, meg még szociális képességekben is szerencsétlen. De előtte is kb. nem mertem már a barátságunk végén beszélni a problémáimról, hogy én is sikertelen vagyok a nőknél, meg hogy nem megy a csajozás, mert kb. megharagudott rám, mert hogy szerinte én jóképű vagyok és annyi biztos elég a csajozáshoz, hogy is képzelem, hogy nekem is vannak problémáim.


U.i.: Én incelség alatt nem a nőgyűlöletet értem, hanem a nőknél való tartós sikertelenséget. Szóval ilyen értelemben vagyok incel.



2022. jan. 23. 22:32
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
24%
Írni sem tudsz, és mégis ez a legnagyobb problémád?
2022. jan. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
72%
Biztos lapátállad van, azt nem szeretik :D
2022. jan. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
82%
Hagyd az inceleket. Inkább fejleszd magad, ès idővel lehet nőd.
2022. jan. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
28%

"A ronda incelek engem miért érzem sokszor nem fogadnak be"

"Élőben is ismertem egy incelt"


EGYET ismertél, és az incelEK SOKSZOR nem fogadnak be? MMIIVVAAAN????!!! XD

2022. jan. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
65%

"U.i.: Én incelség alatt nem a nőgyűlöletet értem, hanem a nőknél való tartós sikertelenséget. Szóval ilyen értelemben vagyok incel."


Ez kb. olyan, mintha azt mondaná egy zebra, hogy ő amúgy hiéna, de ezalatt nem a húsevést érti, hanem hogy a szavannán él és elmenekül ha meglát egy oroszlánt és ilyen értelemben hiéna.

Btw ezt a szót ezt a szót teljesen értelmetlen erőltetni úgy, hogy nem is igaz rád. Világos,h divat manapság mindenféle szót magunkra húzni, de legalább olyat keress, amit tényleg te vagy.

2022. jan. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
93%

5.


Sajnos sok esetben mások erőltetik rá az emberre ezt a szót. Példának okáért, ezen a weboldalon is meglepően gyakran kerül elő, mint sértés, sokszor összemosva az eredeti és a modern értelezését a kifejezésnek, ami olyan mintha bármilyen ma létező jobboldali pártor nácinak tartanánk, mert jobboldali és hát a nácik is azok voltak.

2022. jan. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
82%

Igazából remekül megválaszoltad a saját kérdésed. Azért, mert csak nekik lehet problémájuk és az csak abból fakadhat, amit ők kitalálnak maguknak. Lehet ez magasság, lapát áll, válszélesség, tudom is én milyen szem, farok hossz, pénz, presztízs, 15 diploma, meg 7 féle nyelvtudás, vagy amit akarsz. Ha te épp rendelkezel azzal, amivel ő nem és szerinte épp az az egyetlen oka annak, hogy neki nincs nője, akkor élből el fogja vetni, hogy bármi más miatt neked gondot okoz a párkeresés. Hiszen, neked van... Sőt, van amelyik azt is, hogy egyáltalán az életben bármilyen gondod lehet.

Hagyd figyelmen kívül és ne aggas magadra betű kombinációkat, mert semmi jóra nem vezet. Fejlődj, jöjj rs mi oldhatja a gátlásosságodat, pótold be, ami gyerekként, fiatalként kimarad a szocializációd során és előbb utóbb csiszolsz magadon annyit, hogy ne zavarja a lányokat.

2022. jan. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
18%
handsome squidward incel
2022. jan. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
77%
6-os, a feministát/feminácit is így használják.
2022. jan. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
77%

9/9


Ez teljes mértékben igaz, erre azért nem tértem ki, mert most nem ez volt a téma. De igaz, amit mondasz.


Amúgy észrevettem, hogy egyre több az ilyen kifejezés, amit kifejezetten sértően használnak most épp a "boomer" a legújabb ilyen, amit a fiatalabbak használnak kötelezően a pár évvel idősebbekre, különösen akkor, ha valamilyen generációs különbségre derül fény, és ezzel az a céljuk, hogy saját magukat jobbnak tüntessék fel, kvázi a "vén hülye" megfelelője lett ez a kifejezés. Ki kellene végezni aki kitalálta.

2022. jan. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!