Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ronda incelek engem miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ronda incelek engem miért érzem sokszor nem fogadnak be, jóképű, magas incelt?

Figyelt kérdés

Sok más incelen azt érzem azt hiszik csak a kinézet számít (vagy csak a pénz). Én jóképű vagyok, magas (majdnem 2 méter) és alapvetően vékony alkatú, bár újabban sportolok és ez kezd látszani is. Szoktam is néha tetszeni lányoknak, de annyira szarok a szociális képességeim (főleg engem érdeklő lányokkal, általában beszélve nem olyan rossz), hogy mindig elcseszem a dolgokat és hiába tetszem egy csajnak, ha elég 5 percet beszélgetnem vele általában, hogy kiábránduljon belőlem. Egyébként a rossz gyerekkorom, neveltetésem miatt lettem ilyen személyiségileg, mármint önbizalomhiányos és nem magabiztos. Jó korábban pár évig évente 1-2-szer volt alkalmi szexben részem, szóval már tök szűz nem vagyok, de azt az utóbbi pár évben már egyáltalán nem űzöm, mert értelmetlennek és lelkileg üresnek találtam, egyáltalán nem elégített ki és társat szeretnék találni.


Élőben is ismertem egy incelt, egy régi gimis barátom volt, akivel még gimi után is sok évig tartottuk a kapcsolatot, de végül megszakadt. Alacsony, nagyon fiatalon kopaszodó, mondhatni csúnya, higiéniájára és megjelenésére igénytelen srác volt, meg még szociális képességekben is szerencsétlen. De előtte is kb. nem mertem már a barátságunk végén beszélni a problémáimról, hogy én is sikertelen vagyok a nőknél, meg hogy nem megy a csajozás, mert kb. megharagudott rám, mert hogy szerinte én jóképű vagyok és annyi biztos elég a csajozáshoz, hogy is képzelem, hogy nekem is vannak problémáim.


U.i.: Én incelség alatt nem a nőgyűlöletet értem, hanem a nőknél való tartós sikertelenséget. Szóval ilyen értelemben vagyok incel.



2022. jan. 23. 22:32
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
100%

#40 mit nem értesz azon hogy egyszerűen nem vagy odavaló? Ha fingod sincs a zenéről és nem tudsz hangszeren játszani, akkor a seggedet is a földhöz verheted, akkor sem fogsz tudni csatlakozni egy fúvószenekarhoz se.


Ha van ép kezed, lábad, hátad, szemed, stb, akkor nem fognak leszázalékoltatni.


Ha nem tudsz vezetni, nem lehetsz forma 1-es pilóta.


És még sorolhatnám.

2022. jan. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem vagy beteg, nem fognak a kórházban ágyat adni.
2022. jan. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
100%

Ha fizikailag vagy mentálisan gyenge vagy, nem fognak felvenni a különleges erőkhöz;

Ha nem tudsz lediplomázni, nem tudsz tanárnak vagy orvosnak állni;

Ha kinövöd az óvodát, nem fogsz tudni oda gyereknek visszakerülni;

Ha képes vagy könnyűszerrel (ráadasul jó nőkkel öcsém!) szexelni, akkor nem lehetsz incel


Nem tudom hogy ezek közül melyik nem érthető?

2022. jan. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem tudsz elsétálni a szomszéd faluba, de el tudsz sétálni a boltba, akkor nem vagy mozgáskorlátozott.
2022. jan. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 A kérdező kommentje:
Kérlek szépen titeket a többi 99%-ára is reagáljatok annak, amit írtam, ha már vettem a fáradtságot válaszolni nektek. Köszönöm!
2022. jan. 26. 06:56
 46/47 anonim ***** válasza:
77%
#45 én azt nem értem hogy miért akarsz egyáltalán az incelek közé tartozni. Egyetlen közös vonásotok az hogy incelek akartok lenni/maradni. :D
2022. jan. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
63%
Ez a troll még csak nem is biztos hogy férfi, nemhogy incel
2022. jan. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!