Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ronda incelek engem miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ronda incelek engem miért érzem sokszor nem fogadnak be, jóképű, magas incelt?

Figyelt kérdés

Sok más incelen azt érzem azt hiszik csak a kinézet számít (vagy csak a pénz). Én jóképű vagyok, magas (majdnem 2 méter) és alapvetően vékony alkatú, bár újabban sportolok és ez kezd látszani is. Szoktam is néha tetszeni lányoknak, de annyira szarok a szociális képességeim (főleg engem érdeklő lányokkal, általában beszélve nem olyan rossz), hogy mindig elcseszem a dolgokat és hiába tetszem egy csajnak, ha elég 5 percet beszélgetnem vele általában, hogy kiábránduljon belőlem. Egyébként a rossz gyerekkorom, neveltetésem miatt lettem ilyen személyiségileg, mármint önbizalomhiányos és nem magabiztos. Jó korábban pár évig évente 1-2-szer volt alkalmi szexben részem, szóval már tök szűz nem vagyok, de azt az utóbbi pár évben már egyáltalán nem űzöm, mert értelmetlennek és lelkileg üresnek találtam, egyáltalán nem elégített ki és társat szeretnék találni.


Élőben is ismertem egy incelt, egy régi gimis barátom volt, akivel még gimi után is sok évig tartottuk a kapcsolatot, de végül megszakadt. Alacsony, nagyon fiatalon kopaszodó, mondhatni csúnya, higiéniájára és megjelenésére igénytelen srác volt, meg még szociális képességekben is szerencsétlen. De előtte is kb. nem mertem már a barátságunk végén beszélni a problémáimról, hogy én is sikertelen vagyok a nőknél, meg hogy nem megy a csajozás, mert kb. megharagudott rám, mert hogy szerinte én jóképű vagyok és annyi biztos elég a csajozáshoz, hogy is képzelem, hogy nekem is vannak problémáim.


U.i.: Én incelség alatt nem a nőgyűlöletet értem, hanem a nőknél való tartós sikertelenséget. Szóval ilyen értelemben vagyok incel.



2022. jan. 23. 22:32
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
0%
# 10 ok boomer
2022. jan. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
77%

11.


Na, itt a példa. A bunkóság szobra az összes ilyen karakter. Ha szélsőségesebb világban élnénk, magam venném kezelésbe az összes ilyet. Pár perc bambuszos kínzás után megtörnének.

2022. jan. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
49%

"Jó korábban pár évig évente 1-2-szer volt alkalmi szexben részem"



Mert nem felelsz meg a kriteriumnak.



37F incel

2022. jan. 24. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
77%
13, az "incelség" elvileg egy aktuális állapot nem? Már, ha nem az ideológiát vesszük ami mögé épült, hanem a valós jelentést. Tehát, aki évek óta nem került testi kapcsolatba nőkkel, bár vágyna rá, próbálkozik, akkor miért is nem illik rá? Miben nem felel meg a kritériumoknak?
2022. jan. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
0%
Kamu. Jóképű, magas incel nem létezik.
2022. jan. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
77%
#15 azért van itt pár olyan idióta kretén aki akkor se kellene senkinek ha magas és jóképű lenne.
2022. jan. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
37%
#16 Ne vegyél erre mérget! A nőknél való sikertelenség legtöbbször nem következménye, hanem kiváltó oka annak, hogy megkattan az ember.
2022. jan. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
74%
#17 ha valaki csak a sikertelenség miatt megkattan, az eleve nem volt normális. Vagy úgy általában "piacképes".
2022. jan. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


4. Az incelek 99,9%-ban a neten szerveződnek, ismerkednek. A legtöbb incel nem ismer más incelt a való életben, vagy ha igen akkor sem haverok, barátok, nem beszélgetnek. Kisebb csoda az is, hogy én is ismertem másik incelt még gyerekkoromból a való életben.

Az online incel közösségekre értettem, hogy ott nem fogadnak be.


5. Az incelség eredetileg csak az INvoluntary CELibacy-t jelenti, vagyis olyan férfiakat, akik nem tudnak párt találni/szexelni hosszú távon akkor se, ha belegebednek. Ebbe minden férfi beletartozik, aki nem tud kapcsolatot kialakítani a nőkkel és ebben szerencsétlen, nem csak a nőgyűlölők.


7. Köszönöm a kifejtős választ!


13. De ez miért kritérium? Ugyanúgy iszonyú magányos vagyok párkapcsolati szemmel, ugyanúgy nem megy a nőkkel való kapcsolatteremtés és nem tudom megvalósítani a romantikus céljaim (legyen egy párom). Megsúgom az alkalmi szex semmit nem ad hozzá az élethez, főleg nem a sok évvel ezelőtt történt, aminek már az emléke is megfakult. De még ott élőben is főleg csak ürességet éreztem a szex után.


14. Igen, az én szótáramban is ezt jelenti az incel. INvoluntary CELibacy. Mindenféle mögöttes ideológia nélkül.


17-18. Tizenévesen emlékszem még én is sokszor volt, hogy sírtam este a szobámban vagy elalvás előtt éjszaka, mert egy lánynak sem kellettem. De aztán alábbhagyott a dolog és jobban megtanultam kezelni vagy talán elfogadni ezt.

2022. jan. 24. 11:19
 20/47 anonim ***** válasza:
16%

"miért érzem sokszor nem fogadnak be"

Mégis hova a rossebbe kéne téged befogadni?

Értelmezhetetlen a kérdésed lényege. Valami klubtagsági kártya kéne? A titkárunk épp nem ér rá bocsi...

"Jó korábban pár évig évente 1-2-szer volt alkalmi szexben részem"

Gondolom nem prostikról van szó

És ezek utan még ilyet kérdezel?

Aki alkalmi szexet képes összehozni, az egyszerűen nem lehet incel. Azért nem mert semmiféle önkéntelen cölibátus nem áll meg. Szóval miről zagyválsz?

2022. jan. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!