Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ronda incelek engem miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ronda incelek engem miért érzem sokszor nem fogadnak be, jóképű, magas incelt?

Figyelt kérdés

Sok más incelen azt érzem azt hiszik csak a kinézet számít (vagy csak a pénz). Én jóképű vagyok, magas (majdnem 2 méter) és alapvetően vékony alkatú, bár újabban sportolok és ez kezd látszani is. Szoktam is néha tetszeni lányoknak, de annyira szarok a szociális képességeim (főleg engem érdeklő lányokkal, általában beszélve nem olyan rossz), hogy mindig elcseszem a dolgokat és hiába tetszem egy csajnak, ha elég 5 percet beszélgetnem vele általában, hogy kiábránduljon belőlem. Egyébként a rossz gyerekkorom, neveltetésem miatt lettem ilyen személyiségileg, mármint önbizalomhiányos és nem magabiztos. Jó korábban pár évig évente 1-2-szer volt alkalmi szexben részem, szóval már tök szűz nem vagyok, de azt az utóbbi pár évben már egyáltalán nem űzöm, mert értelmetlennek és lelkileg üresnek találtam, egyáltalán nem elégített ki és társat szeretnék találni.


Élőben is ismertem egy incelt, egy régi gimis barátom volt, akivel még gimi után is sok évig tartottuk a kapcsolatot, de végül megszakadt. Alacsony, nagyon fiatalon kopaszodó, mondhatni csúnya, higiéniájára és megjelenésére igénytelen srác volt, meg még szociális képességekben is szerencsétlen. De előtte is kb. nem mertem már a barátságunk végén beszélni a problémáimról, hogy én is sikertelen vagyok a nőknél, meg hogy nem megy a csajozás, mert kb. megharagudott rám, mert hogy szerinte én jóképű vagyok és annyi biztos elég a csajozáshoz, hogy is képzelem, hogy nekem is vannak problémáim.


U.i.: Én incelség alatt nem a nőgyűlöletet értem, hanem a nőknél való tartós sikertelenséget. Szóval ilyen értelemben vagyok incel.



2022. jan. 23. 22:32
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
16%

Az incelség eredetileg csak az INvoluntary CELibacy-t jelenti, vagyis olyan férfiakat, akik nem tudnak párt találni/szexelni hosszú távon akkor se, ha belegebednek. Ebbe minden férfi beletartozik, aki nem tud kapcsolatot kialakítani a nőkkel és ebben szerencsétlen, nem csak a nőgyűlölők.


Köszönjük hogy értelmezted nekünk a kifejezés jelentését, csak kicsit mintha el lennemismásolva. Mit is jelent pontosan a cölibátus?

2022. jan. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
63%

"cölibátus

, celibátus, coelibatus (a lat. caelebs, 'nőtlen férfi' szóból): papi nőtlenség, a klerikusok önmegtartóztató állapota."

"cölibátus

Nőtlenség, agglegénység."

Ha pontos jelentést szeretnél tessék.

2022. jan. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
65%

#22


"tágabb értelemben az akaratlagos nőtlenség, ill. szexuális önmegtartóztatás állapota"

2022. jan. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
81%
Szuper. Most, hogy mindenki ismeri a szó jelentését vissza lehet térni a miért is nem incel a kérdező kérdéshez. Tehát, ha valaki 5-10 éve nem volt nővel, bár szeretne az nem önkéntelen cölibátusban van? Tekintve,hogy a cölibátus eredendően, nőtlenség.
2022. jan. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
57%
#24 illetve szexuális önmegtartóztatás, nem igaz?
2022. jan. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
17%

"Jó korábban pár évig évente 1-2-szer volt alkalmi szexben részem, szóval már tök szűz nem vagyok, de azt az utóbbi pár évben már egyáltalán nem űzöm, mert értelmetlennek és lelkileg üresnek találtam, egyáltalán nem elégített ki és társat szeretnék találni."

Aki ezt végigolvasva incelnek meri titulálni ezt az embert, az csak szellemi fogyatékos lehet, vagy provokáló troll

2022. jan. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
23%
#26 mindkettő alfajból vannak itt címeres példányok, a kérdező akár mindkettô is lehet egyszerre. :D
2022. jan. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
72%
Még mindig nem értem. Ha az incel-t nem ideológiára érti valaki, hanem a jelen állapotát definiálja, ami az, hogy önkéntelen módon (tőle független okból) nem tud nőkkel lefeküdni, tehát nincs szexuális kapcsolata, illetve egyéb sem, vagyis nőtlen, akkor miért is nem incel, ami önkéntelen cölibátust jelent és egy aktuális állapotot ír le?
2022. jan. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
16%
Közben rájöttem mire célzol. Valóban, ha ő nem önkéntelen, akkor simán cölibátus nem incel.
2022. jan. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
16%

#29 alakul. :)


Egyébként mit értünk önkéntelen cölibátus alatt? Az önkéntesről tudjuk, az az ő döntése. Pl. a katolikusu papok. Ők döntenek arról hogy nőtlenek lesznek, nem élnek szexuális életet. Bár ugye, tekitve hogy vannak akik a fogadalom ellenére mégis megszegik a cölibatust, pl prostikhoz járnak, meg apácákhoz, ministránsokhoz, azok most önkéntes vagy önkénteles cölibatusban élnek, illetve cölibátusban élnek egyáltalán?


Lényeg ami lényeg. Mikor valaki azt mondja hogy ő önkéntelen cölibátisban él, akkor az mit jelent pontosan? Mások úgy döntenek hogy ő nem házasodhat, nem élhet szexuális életet? Vagy hogy van ez? Illetve ki az aki ezt eldöntötte? Pontosan kinek kell a körmére csapni, amiér megtiltották a magukat incelnek nevezők a házas/szexuális életet?

2022. jan. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!