Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem gáz ilyen hamar párt keresni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gáz ilyen hamar párt keresni?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősömnek novemberbe meghalt az élettársa akivel 3 evet éltek együtt állítólag boldogságban. A pasi a következő hónapban már nőknek írogat ismerkedési szándékkal..

Csak én gondolom h szánalmas?


2022. jan. 28. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem feltétlenül. Lehet, így dolgozza fel a gyászt. Nem mindenki az a típus, aki kivárja az egyéves kegyelmi időt.
2022. jan. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Elsőnek:


*kegyeleti

2022. jan. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Ismerek olyat akinek autobalesetben halt meg a férje, 3 gyerekük volt. Anyjok már kövi hónapban kitette facebookra hogy kapcsolatban X-el. Vigyorgós puszilkodós képekkel. Az a durva, hogy az elhúnyt férj anyja is jár velük utazgatni, együtt is laknak talán, stb. A gyerekek is tök vidáman vannak, a pasit ölelgetik a képeken.


Apám halála után az élettársa 2-3 hónap múlva már mással élt. Ő is előszeretettel viszi mamámhoz (apai nagyi) az új pasit és itt is "teljesen természetes".


Nem azt mondom hogy szánalmas, inkább fura, szomorú hogy ennyit jelent az ember másoknak..

2022. jan. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Van, aki ilyenkor hirtelen keres egy pótlékot, pont azért mert nehezen tudja feldolgozni a társa elvesztését. :(
2022. jan. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

2:


Direkt írtam kegyelmit. Hiszen a külvilág felé szól ez a gesztus nagyon sokszor. A kegyelet pedig magához az elhunythoz. Ha nem szívből jön a gyásznak az a fajta feldolgozása, hogy feketében egy évig otthon él valaki, akkor szerintem az már túlmutat a kegyeleten.

2022. jan. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
otthon ül, na :DDD
2022. jan. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Nekem fura. Én még szakításnál se tudok hetek alatt túllépni, akkor sem ha én szakítottam és már nem voltak érzelmek. Nemhogy ha meghalna a férjem. Nekem az ilyen ember felszínes. De tegye mindenki úgy, ahogy neki jól esik. Én nem lennék képes a férjem halála után 1-2 hónappal mással enyelegni.
2022. jan. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

Nem.


Senkit nem szabad hibáztatni ezért, és senkinek nem szabad pálcát törni a feje felett.


Ha neki úgy jó és jobban érzi magát akkor csinálja.


Nincs mire várni.

2022. jan. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Pasi. Mit vársz? Halál, új élet, lényeg a fütykös.
2022. jan. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
85%

Ennek ezer oka lehet, pálcát törni semmiképp sem szabad

-lehet, hogy mégse volt akkora a boldogság mint aminek tűnt

-lehet, hogy keményen társfüggő a krapek

-lehet, hogy a nőnek halálos betegsége volt, szóval a gyász folyamata már jóval előrébb jár..


Ez persze mind csak találgatás.

Az életnek muszáj tovább mennie ez tény, pláne ha fiatalon ér ilyen csapás. Kicsit morbid, de mi a párommal meg is dumáltuk,(ő hozta fel) hogyha neadjisten valamelyikünk idő előtt felrúgja a bocskort akkor ne üljünk bele hosszú évekre a siratásba, természetesen gyászoljuk meg egymást tisztességgel,de ne legyen bűntudatunk tovább lépni ha már úgy érezzük menne.


Szomszéd faszinak egy keddi napon halt meg a felesége, csütörtökön már nagynénémet randira akarta hívni. El se volt temetve még szerencsétlen nő, na ez tényleg erős azért szerintem is.

2022. jan. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!