Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szólítsam meg főiskolán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam meg főiskolán a lányokat?

Figyelt kérdés

Értem én ez alatt azt, hogy mégis milyen indokkal tudnék egy lányt "leszólítani" aki tetszik de nem ismerem, és mivel már nem elsős vagyok azt se kérdezhetem meg hogy merre van a xy terem. Sokszor van olyan, hogy odamennék én, de semmi nem jut eszembe, azzal meg mégse mehetek oda, Szia Sanyi vagyok , téged hogy hívnak, vagy a hogy hívnak helyett, azt , hogy nagyon bejössz nekem, eddig hogy nem vettelek észre... Ennek 2 oka van, hogy nem teszem meg... egyik szerintem hülyén hangzik, másik az , hogy azért egy ilyenhez, hogy nagyon bejössz blablabla , azért valami "puncimágnes" kinézet kell, ami nekem azért nincs :S Na nem is vagyok olyan mint az ördög, de mondjuk úgy átlagosan nézek ki(nem vagyok emo, rocker, nem vagyok kigyúrt, kövér... hanem az aranyközépút). Csak elég nehezen megy úgy a dolog, hogy még nem volt semmi barátnőm, aztán nem igazán vagyok jó ebben a dologban, abban meg pláne nem, hogy levegyem a jelzéseket.

21F


2010. szept. 10. 11:09
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

A falas szöveg nekem is nagyon bejön:) Akiknek eddig tetzsett, mind 19 éves lány, hát mily meglepő, én is az vagyok:D

Szeritnme abszolút nem gáz ha közvetlen, hagyományos módon ismerkedsz, ahogy már többen leírták. Vagy kérdezd meg ha elsős, hogy hogy tetszik neki eddig a suli, megszokta e már, milyen órái vannak...bármit. Sok sikert:)

L19

2010. szept. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

odamészhozzá

szevasz te is ebbe az iskolába jársz

vagy rámutatsz majd határozottan kijelented "Te most velem jössz"

2010. szept. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!