Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szólítsam meg főiskolán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam meg főiskolán a lányokat?

Figyelt kérdés

Értem én ez alatt azt, hogy mégis milyen indokkal tudnék egy lányt "leszólítani" aki tetszik de nem ismerem, és mivel már nem elsős vagyok azt se kérdezhetem meg hogy merre van a xy terem. Sokszor van olyan, hogy odamennék én, de semmi nem jut eszembe, azzal meg mégse mehetek oda, Szia Sanyi vagyok , téged hogy hívnak, vagy a hogy hívnak helyett, azt , hogy nagyon bejössz nekem, eddig hogy nem vettelek észre... Ennek 2 oka van, hogy nem teszem meg... egyik szerintem hülyén hangzik, másik az , hogy azért egy ilyenhez, hogy nagyon bejössz blablabla , azért valami "puncimágnes" kinézet kell, ami nekem azért nincs :S Na nem is vagyok olyan mint az ördög, de mondjuk úgy átlagosan nézek ki(nem vagyok emo, rocker, nem vagyok kigyúrt, kövér... hanem az aranyközépút). Csak elég nehezen megy úgy a dolog, hogy még nem volt semmi barátnőm, aztán nem igazán vagyok jó ebben a dologban, abban meg pláne nem, hogy levegyem a jelzéseket.

21F


2010. szept. 10. 11:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

12:23-as vagyok, ez a falas duma nagyon ott van! :D

Megér egy próbát. ;)

2010. szept. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Falas duma tényleg jó :)

De szólítotak már úgy is meg, hogy Szia, ne haragudj, szereted a mazsolát?

Szóval bármilyen szöveggel odamehetsz, ha meg szóba elegyedtetek akkor hívd el egy kávéra vagy forró csokira azért oda vannak a lányok - vagy csak én :)

19L

2010. szept. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
De nem az... hanem ti nem néznétek senkit hülyének, ha csak oda jönne aztán elkezdene itt mindenféléről beszélgetni veled, miközben nem is ismered?
2010. szept. 10. 12:28
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Én nem, valahogy csak ismerkdeni kell az embernek. Ne parázz ennyit, csak vedd lazán a dolgot.

Amúgy is kit érdekel ha 3 csaj tök hülyének néz, ha a negyedikkel meg boldogan éltek míg meg nem haltok :P

2010. szept. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Én sem nézném hülyének, végülis hogy máshogy lehetne ismerkedni vadidegenekkel? :)
2010. szept. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Meglepődtem, hogy ez a falas duma bejön a lányoknak, én furán néznék az illetőre. Mindig tanul az ember :)


20/F

2010. szept. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

hé szivi, kérsz a boromból?

;-)

2010. szept. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
62%

Kérdező 21/F!


Én is 21 éves srác vagyok, szintén főiskolás, és kezdetben én is így adtam a minőségre, hogy mit mondjak, hogy szólítsam meg, hogy jussak a tel számához, van e barátja? stb. Egy idő után meguntam, és most már egy kis bevezető után rákérdezek konkrétan arra, hogy van e barátja.

Ha van akkor teljesen mindegy már, hogy kicsoda.

Ha nincs, akkor megkérdezem, hogy hol lakik. Ha valami névtelen helyen, mint Tiszalök, Nyírpazony, Legyesbénye, ahova úgyse járok, meg nagyobb valószínűséggel nem is biztos hogy megnyerő vagyok, akkor már csak alapszinten ismerkedek tovább.


Ha nincs pasija, és jó helyen lakik, értem ezalatt, hogy helybeli, vagy környéki, a közlekedés könnyű, és nem cigányok lakta szarfészek, akkor az dönt, hogy bejövök-e neki.


A lényeg, hogy légy laza, szólítsd meg. Ha vonaton vagytok, kérdezd meg, hol lakik, hol tanul, hány éves és van e fiúja, mit tanul, hanyad éves.

Ha buszon, ugyanígy, hogy melyik suliba jár.


Ha viszonozza a beszélgetést, mosolyog, elpirul vagy megtudod nevettetni, akkor nem lehetsz rossz, de vigyázz, ne légy rámenős. Mondhatod neki, hogy szép a haja, jó az ízlése, kitérhetsz rá, hogy tetszik a szemüvege, komolyit, megkérdezheted, mióta szemüveges, vagy miért az.


Ha egyértelműen legalább az 50%-ot megütöd nála, akkor kérj msn címet. De csakis azután, ha megtudakoltad, hogy nincs pasija! Msn-en légy vicces, de ha kell, komoly is, normális, rakj ki normális képet, és 1 hét múlva kérj tőle randit, talit. Mond el, hogy szívesen beszélnél vele, meginni valamit, stb.


Ha elhajt, elkezd magyarázkodni, hogy aranyos vagy de ő most pasiutálós kedvében van, vagy tereli a témát azzal, hogy holnap korán kell kelnie, vagy dolga van, vagy rég nem látott barátnőjével kell sürgősen msnezni, akkor nem érdekled. Ilyenkor érdemes bunkó módra elköszönés nélkül letiltani, törölni. Úgyis mindegy.


Ha tetszel neki, és látszik is rajta, hogy ő ír rád, hívogat, több képet ír, myviped nézegeti, akkor minden jól megy. Add önmagad, mert ha eljutsz a randiig, és végig szerepeltél, akkor ott már nincs mit mondanod, és ha hazugságra építkeztél, rájön, nem is vagy olyan nagy szám. Nagyon vigyázz, mert könnyen ellehet rontani mindent, az utolsó 10 percben is. :)


21/f

2010. szept. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

áá, ez a falas duma baromi jó...végre nem vmi unalmas ismerkedős duma:) amúgy ha pl van együtt órátok, vmi ürüggyel szólítsd meg...és ha nem félszavakkal válaszol, kezdődhet a beszélgetés. utána meg alakul:)

19L

2010. szept. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Főiskolán egyetemen nagyon egyszerű, megkérdezed akármilyen órára nem jártok e együtt, ennek kapcsán el lehet kezdeni bárkivel beszélgetni.
2010. szept. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!