Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kéne félreértés nélkül a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kéne félreértés nélkül a tudtára adni, hogy kicsit jobban kéne bánnia a feleségével?

Figyelt kérdés
Összehaverkodtam egy kollegával, és azt látom, hogy elég rosszul bánik a feleségével, pedig amúgy jó arcnak ismerem. Az egy dolog(bár nyilvàn nem szép) hogy csajozik is mellette, de kiabál vele, mindennek elhordja, legutóbb pedig szinte egész èjszakára bezárta egy szobába. Azt nem tudom, hogy veri-e. Hosszabban még nem beszéltünk erről, és nem akarom, hogy a ahaver azt higgye, hogy rá akarok hajtani a feleségére vagy hogy bele akarok szólni az ő dolgaiba. Hogy kéne beszélni erről, vagy tényleg nem kéne beleszólni?
2022. jan. 31. 21:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
5%
Talán ki kellene maradnod ebből. Ha a feleség olyan hülye, hogy nem veszi észre kivel van együtt, meg is érdemli, amit kap.
2022. jan. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Mégsem érdemli meg amit kap a nő (az előbb nem olvastam tovább, a szöveget, csak a csajozós részig).


Ez a pasi egy őrült. Bezárta a feleségét? A nőnek kellene elmenni a rendőrségre.


Én ilyen emberrel hosszabb távon nem is dolgoznék együtt sem.


#1 voltam.

2022. jan. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
"Pedig amúgy jó arcnak ismerem"-ez a pasi is minden, csak nem jó arc.Szóvá teheted, de nem érsz el vele semmit, csak a pali fog megsértődni maximum.Ebből valóban a feleségnek kellene kilépnie..Nem tudom ő miért nem válik..Gyerek van?
2022. jan. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nincs nekik gyerek.
2022. jan. 31. 22:09
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

Mi is megismertünk nem rég egy családot, és elsőre egész rendesnek tűntek. Aztán láttuk, hogy a férj egy utolsó bunkó. A feleségével, a nevelt gyerekeivel, a saját gyerekkel is. Kioktató, szeret kötözködni. Nagyon gyorsan úgy döntöttünk, hogy nem kell ezt a haverkodást erőltetni. Szerencsére sértődékeny is...

A feleséget sajnálom, de valahol meg ő választotta.

A gyerekeket tényleg sajnálom, de segíteni nem tudunk.

Az ilyennel nem lehet beszélni. Ő például a férjem okosította, hogy egy jól elhelyezett pofon a gyereknevelést meg a feleség hisztijét is megoldja. Neki meggyőződése, hogy ő csinálja jól, az a normális, ahogy ők élnek.

Azt kell mondjam, hogy amíg mindig talál egy kapcát, aki ebben partner, addig nekik ez így is lesz normális. A nő is egy bántalmazó alkoholista mellől menekült hozzá a gyerekekkel. No komment.

Zsák a foltját.

2022. jan. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem maradj ki belőle
2022. jan. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
20%
Maradj ki belőle. A nő is beteg agyilag valószínűleg. Ismerek ilyen házaspárt, a férj a felesége tudtával csalta egy évig, úgy beszél vele, mint a kutyával. A nő már évek óta tűri. Pedig a pasi se nem pénzes, a gyerek se jön össze. A nő azt mondja, hogy szereti, hát akkor az ő baja.
2022. jan. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%

ne haverkodj tovább ezzel a taggal

a magánéletébe meg ne avatkozz bele

2022. jan. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
97%
Mikor meséli ezeket a sztorikat, hogy mi hogy volt, nyugodtan az arcába mondhatod hogy hülye. Hogy ez a viselkedése kritikán aluli, stb... Hisz csak beszélgettek. A felesége sincs ott hogy te beleszólhass. Szimplán csak ő mesél valamit, te meg reagállsz rá.
2022. febr. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
24%
Ne avatkozz bele.Neked lesz problémád belőle.A nő tudta kihez megy feleségül.Neki így jó,így megfelelő.Ő választotta.
2022. febr. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!