Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kéne félreértés nélkül a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kéne félreértés nélkül a tudtára adni, hogy kicsit jobban kéne bánnia a feleségével?

Figyelt kérdés
Összehaverkodtam egy kollegával, és azt látom, hogy elég rosszul bánik a feleségével, pedig amúgy jó arcnak ismerem. Az egy dolog(bár nyilvàn nem szép) hogy csajozik is mellette, de kiabál vele, mindennek elhordja, legutóbb pedig szinte egész èjszakára bezárta egy szobába. Azt nem tudom, hogy veri-e. Hosszabban még nem beszéltünk erről, és nem akarom, hogy a ahaver azt higgye, hogy rá akarok hajtani a feleségére vagy hogy bele akarok szólni az ő dolgaiba. Hogy kéne beszélni erről, vagy tényleg nem kéne beleszólni?
2022. jan. 31. 21:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
95%

Írják itt, hogy ne avatkozz bele, nem is kell túlságosan belemászni a dologba, de amikor arról mesél, hogy hogyan bánik a feleségével, a véleményedet nyugodtan elmondhatod neki. Engem, mikor azzal traktált a kolléganőm, hogy hogyan szoktak egymással üvöltözni/verekedni a párjával, kerek-perec megmondtam neki, hogy én ezt óriási baromságnak tartom és ha nem tudnak normálisan együtt élni, akkor meg kéne próbálniuk külön.

Ha ő beszél a kapcsolatukról, te is elmondhatod a véleményed, ez nem beleszólás, egyszerű párbeszéd.


Az már más kérdés, hogy én ilyen emberrel nem akarnék haverkodni.

2022. febr. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem beszél róla, ezt én személyesen hallottam és láttam. Néhányszor próbáltam szóba hozni, olyankor mindig legyint, hogy semmiségeken mit izgulok.
2022. febr. 1. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!