Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy közös kisfiam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy közös kisfiam az exemmel. Ő egy évvel a szakítás után , fel év ismeretség után elvette egy másik nőt ( érdekből ) és boldogtalan házasságban él . Velünk teljesen megszakította a kapcsolatot mert az új felesége úgy akarja . ?

Figyelt kérdés
Lehetséges hogy egy apa soha ne gondoljon a fiára? Elfelejtett engem ? Vagy azért talán néha még gondol rám , akkor is ha már nem vagyunk együtt ? Nekem van egy olyan teóriám hogy ha van egy közös gyerek , két ember valamilyen szinten mindig kapcsolatban marad. Akkor is ha nem beszélünk egymással. Nem látjuk egymást. Akkor is van egy láthatatlan kötelék. Nem szeretem az exemet de mégis minden nap pár percre eszembe jut és úgy érzem az életem része marad. Vagy velem van a baj ? Szerintem ha nem boldog ( és nem az ) akkor ő is bizonyára gondol még ránk. Azt is egyszer elmesélte hogy az új baratnivel,mostmár felesége rettenetes a szex , vél pedig csodálatos volt. Remélem sokszor eszébe jut amikor azzal a gerinctelen, ronda ,buta nővel lefekszik.

2022. febr. 1. 12:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
86%

Felnőtt ember. Azért nem beszél a gyerekével, mert ő nem akar, és azért él a nővel, mert akar, neki így jó. Ha veled olyan jó lett volna, akkor el se megy.

Fogadd el, hogy köztetek vége, és lépj tovább. Elvált nőként mondom.

2022. febr. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
A nő tiltja meg neki hogy kapcsolatban legyen velünk. Ezt tőle tudom ! Nem szerelemből, hanem érdekből házasodott.
2022. febr. 1. 15:55
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs az az érdek, amiért a gyerekeim apja lemondana róluk. Áltasd magad csak. Gusztustalan a párod, jobb lenne, ha elfelejtenéd is inkább nyitnál más felé. Köztetek se műkődött, úgyhogy neked semmi közöd már hozzá, hogy milyen a kapcsolata a feleségével.
2022. febr. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Nincs az az ember,aki megtiltaná nekem,hogy kapcsolatban legyek a gyerekemmel!

Ha annyira fontos lenne neki a fia,akkor keresné,új feleség ide vagy oda...ez csak kifogás.Ne keress mentséget a tetteire.Rossz a házassága? Oldja meg,ez nem a Te problémád.Lépj túl rajta.

2022. febr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Igazad van
2022. febr. 6. 10:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!