Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nagyon kedves nektek egy nő, talán érzések is vannak, de mégse léptek?

Figyelt kérdés
Minden jelet adtok a vonzalomra , de valami mégis gátat szab. Mik vannak ilyenkor a háttérben?
2022. febr. 5. 20:42
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalom hiánya. És hát a nők sokszor azt hiszik a jeleiket mindenki látja, pedig nem. Vagy van nője eleve.
2022. febr. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
93%
Miért van az, hogy ahelyett, hogy lépnél, csak várod, hogy a sült galamb a szádba repüljön?
2022. febr. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

1. többnyire az a nő foglalt.

2. kolléga és nem a legtutibb ötlet

3. úgy látom, hogy csak nekem tetszik csak nekem szimpatikus és nem érzem úgy, hogy én is neki.

4. tetszeni tetszik , de azt látom rajta, hogy ehhez k**úrva vastag bankszámla kell

2022. febr. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
0%
Jah...női jelek néha semmilyen jelet nem adtok csak hiszitek....a mosolygás meg röhögcsélés nem az
2022. febr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

1. akkor miért kezdenek bele?

2. Mi számít nálatok férfiaknál akkor zöld jelnek, ami pl. bele fér egy munkahelyen?

2022. febr. 5. 20:53
 6/33 anonim ***** válasza:
Lehet foglalt a nő,vagy a pasi, vagy mindkettő, vagy tetszik neki de semmi több.
2022. febr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Eleinte nagyon közeledett, ezért sem értem. Bár úgy tudom, utólag tudtam meg, hogy 10 éves kapcsolatban van.


De ha tudja, hogy nem lehet, miért kezd bele?


Lefektetni nem akart, mert akkor ugye nyomult volna tovább..


Szóval nem értem.

2022. febr. 5. 20:56
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Ja kapcsolatban van?


Akkor lehet, hogy csak eljátszott a gondolattal, attól, még , hogy valakinek van társa, atótl még mások is tetszenek az embernek, csak nem fekszik le velük (jó esetben)

2022. febr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Persze, én ezt értem.


De ő nagyon azt éreztette, hogy fontos vagyok neki. Éreztem is valamit köztünk. Nem történt semmi, de valami volt a levegőben. De mégis feladta.


Ha tudta, hogy nem hagyja el a másikat, miért vágott bele?

2022. febr. 5. 21:03
 10/33 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy félrelépett volna, vagy jó esetben össze is jött volna veled..de...


Tőled kb. semmit sem kapott, amitől azt érezhette volna, hogy igen mindenre megvan az esély. Még ha te úgy gondolod, hogy adtál elég "jelet" :)

2022. febr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!