Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell egy olyan lannyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell egy olyan lannyal banni aki sajnos aprosagokon felhuzza magat?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik a lany tegnap ismerkedtunk meg, normalis, ossze is bujtunk mar. Viszont minden aprosagon kiakad es rossz kedve lesz. Nem miattam hanem pl baratnoje miatt mert kesett. Es ilyenkor azt mondta hogy minden idegesiti es egyedul elrohant. En nem akartam egyedul hagyni es utana mentem. Elrontottam valamit? Ilyenkor nem tudom hogyan kene banni vele hogy ne legyek meg en is a terhere. Egyebkent egy nagy tarsasaggal bulizni mentunk es ott ismertem meg es utan az est vegeig mellette voltam.Picit ismerkedtunk, de el szeretnem majd hivni rendesen randizni.
2019. júl. 21. 12:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%

Milyen hamar összebújtatok, egyem a szívetek. :)

Hisztis a lány, ha ez neked jó, légy talpnyaló. :)

2019. júl. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%

Ha az apukája lennél, ilyenkor kellene kicsit szájon vágni vagy leönteni egy pohár vízzel, hogy kizökkentsd a hisztijéből. Mivel nem vagy az apukája, szerintem passzol vissza neki "gariztatni".

32/f

2019. júl. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Mert hülye pcsaval van dolgod...!

En a helyedben szembesitenem vele es meondanam neki h nekem nem erre van igenyem. Ha neha okkal rossz kedve van az oké,de feszt nyafis akkor lapat! Mert ha vele maradsz csak a lovat adod alá a hülye viselkedesehez. Legyen már benned annyi tartas h megmondod neki h ez nem! Nyilvan kulturalt formaban nem bunko modon.

2019. júl. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy nem mégy bele a kis játékaiba.

Ha hisztizik, csinálja egyedül, aztán keressen, ha újra tud viselkedni.

Valószínűleg ezzel le fog építeni, de még úgy is jobban jársz.

Ha pedig tényleg férfi kell neki, aki nem csicskul be, mikor drámázik akkor még lehet belőletek valami.

2019. júl. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 mákostésztaextrákkal ***** válasza:
48%
Arra senki nem gondol,hogy esetleg,amit hisztinek vélnek,az a lánynak komolyabb probléma?Én pl.nem vagyok hisztis.De ha valaki megbánt,bizony nem fogok neki jópofizni.Mi a phasz?Már senki nem sértődhet meg semmin mert rögtön hisztinek titulálják?
2019. júl. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 mákostésztaextrákkal ***** válasza:
És hogy válaszoljak,hagyd,hogy lenyugodjon.Majd ő megy hozzád,ha akar.Ez a legjobb,amit tehetsz.
2019. júl. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Es akkor ha mellette vagyok olyankor es probalom vigasztalni meg lenyugtatni akkor az nem nyero?
2019. júl. 21. 13:39
 8/15 anonim ***** válasza:

Nálam biźtos taktika,mert sok minden felzaklat (nem,nem mérges leszek,hanem elkeseredett. Mond ezt:

"Látom valami felzaklatott és egy kis kagányra van szükséged. Ha mégis beszélnél róla,megtalálsz."


Ha akar akkor beszél róla mert megadtad a lehetőséget. Ha nem akar,akkor megadtad a nyugalmat. Ha viszont ebbe is beleköt,akkor egyszerűen ne foglalkozz vele többet. Lehet tényleg lelkis,de lehet csak hisztis. Nem mindegy,így viszont ezt kiszűrheted.

2019. júl. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha ritkan van.ilyen h kiborul akkor oke ha vigasztalod,de ha egy hülye pcsa akkor minek adsz alá lovat? Csak az egojarol szól! Legy ferfi,allj a sarkadra! Mond meg neki h szarul viselkedik. Biztos hiszti lesz a reakciója. Mondd meg neki h teged semmibe vesz h teged nem.dob fel egy allandoan nyafis csaj. Ha tud ezen valtoztatni akkor oké,ha nem.akkor sajnalod de nem tudod ezt csinalni. Es had vergodjon.
2019. júl. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ma chateltunk egy nagyon picit, mivel hat sokszor nem elerheto. Hat szerintem felesleges sokat irkalni, eloben temazzunk inkabb. Ugy gondoltam hogy elhivom randira, nem huzom az idot. Szerintetek ez igy jo szoveg randira hivasra? "Szeretnel eljonni velem egy italra? Szeretnelek jobban megismerni mert nagyon aranyos es szimpatikus vagy szamomra. Remelem nem haragszol a tegnapi miatt, mert hat feszult voltal te is meg en is(meg amugy azert irnam ezt neki mert tegnap buli volt es ment a pialas is rendesen szoval nem voltam jozan). Menni fog az nekunk sokkal jobban mint tegnap "
2019. júl. 21. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!