Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá a páromat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a páromat, hogy néha lepjen meg apróságokkal, pl virággal? 23L

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt, az első néhány hónapban randikra hozott nekem apróságokat, virág, bonbon ami nagyon jól esett. 24 éves, anyagilag nem önálló, lehetséges, hogy ezért nem költ rám? Tényleg nem várok nagy dolgokat tőle, de szerintem fél év még bőven nincs ellaposodva, ilyenkor még normális lenne. Megmondani neki nyilván nem szeretném, az elején sem azért vett nekem virágot, mert azt kertem tőle, hanem ő gondolta így.

2022. febr. 9. 00:55
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
65%
Nem kaptam fájdalomcsillapitot az van ràm ilyen hatàssal😁🙃🤪
2022. febr. 9. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kolával fagyit :)
2022. febr. 9. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Humor Herold ***** válasza:
40%
Ha szólsz neki az nem olyan lesz már mintha magától jutna eszébe. Inkább amolyan kötelező jelleggel csinálná csak, amit valahol te is tudnál és számodra sem ugyanolyan lenne az érzés. Valahogy magától kéne rájönnie hogy értékeled és szereted is az ilyen gesztusokat. És visszatérnie erre az útra.
2022. febr. 9. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
49%
Te mit adsz neki? Ha meg anyagilag nem önálló, akkor gondoltál már arra, hogy nincs pènze? Am meg miért kéne költenie rád, húzzál el dolgozni, azt vedd meg ami kell.
2022. febr. 9. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Ha ez nem szívből jön, akkor nem sokat ér.
2022. febr. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

“24 éves, anyagilag nem önálló”


A szükség nagy úr. Mondjuk én ezután is minden sz*rral meg szoktam lepni a partnereimet.


Ha jól gondolom, egyetemista, igaz? Fizetős programokra szoktatok menni esetleg? Az is lehet, hogy a keretből vagy egy séta + bonbon, vagy egy mozira futja neki.

2022. febr. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Akinek ez nem jön zsigerből, annak az ilyesmi igenis teher.

Most a pénztől függetlenül, mert ha nem telik rá, az nyilván más téma, de tegyük fel, hogy mondjuk beleférne.

Persze, értem éna szokásos szöveget, amit ilyenkor mondanak, hogyha az ember szereti a másikat, fontos neki és odafigyel, ha tudja, hogy igénye van erre, akkor ezt igenis szem előtt tartja és próbál a kedvében járni. Igen ám, de ez fordítva is igaz kellene legyen, ergo ha én szeretem, nekem fontos és tudom, hogy nem ilyen alkat, nem figyelmetlen, csak egyszerűen ez nem jön nála ösztönösen, akkor nem várom el tőle, csak azért, hogy én örüljek a mini-meglepiknek.

Elhiszem, hogy sokaknak jól esik a csoki, virág, kutyafüle (mivel én nem ilyen alkat vagyok megérteni nem tudom mi benne olyan hajj, de jó, de elfogadom, vannak ilyen emberek, nem vagyunk egyformák).

kell uilyenkor valami középút akkor, vagy olyan partnert keresni, aki ebben is passzol. Én instant agyvérzést kapnék, ha folyton eszembe kellene tartanom, hogy gyorsan vegyek valamit, különben Gizi/Jani nem lesz boldog, ergo nem is lesz sosem ilyen partnerem.

Amúgy nő vagyok és tökéletesen tisztában vagyok vele, hogy rengeteg nőtársamnál ez már szinte valamiféle elvárás, megy a durci ezerrel, hogy nincsenek szeretve és nem elég fontosak, mert nem kapnak meglepiket, hát nem tudom, én már gyereknek is max télapókor vártam, de ha erre van igény, akkor közölni kell, aztán vagy partner lesz benne a másik, vagy nem. Mindettől függetlenül tartom, hogy elfogadom akit szeretek, olyannak amilyen, ha nem ajándékozós típus, akkor nem az, ez legyen a legnagyobb baja mindenkinek. ha amúgy minden egyéb klappol, miért olyan fontos ez? Sosem fogom megérteni, miért kell fizikai alakot öltsön a törődés és szeretet, ha amúgy megkapom máshogy és érzem, annyira jelentéktelen, hogy csoki formában kedveskedjen. Igen, tudom, már írtam is, nem vagyunk egyformák, de akkor sem fair elvárni olyasmit, ami a másiknak nem kenyere.

2022. febr. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
Ezért IS, kell gáláns FÉRFI partner egy fiatal lánynak!
2022. febr. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ezért mondom, hogy ne játsszuk meg magunkat az elején, mert összezavarjuk a másikat. Ő a beetetéshez használta ezeket. Végül is szólhatsz neki, de az már nem ugyanaz. Felszólítani, hogy gondoljon rád ahelyett, hogy magától tenné.
2022. febr. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Side information, nagyon sokszor én fizetek, amikor elmegyünk vacsizni, jegyeket veszek különböző közös programokra, mozi, színház, kiállítás, stb. Én anyagilag független vagyok.

Ahogy az elején, most sincs jelentős bevételi forrása, mégsem hagyta, hogy fizessem a vacsit, hozott virágot, stb. Nem kérek tényleg semmi drága dolgot, csak jól esne, ha kimutatná, hogy gondol rám ilyenekkel.

Úgy már nem akarnék virágot kapni, hogy én kérem, az már nem ugyanaz.

2022. febr. 9. 11:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!