Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak szerintem furcsa,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem furcsa, vagy jól gondolom, hogy kamuzik?

Figyelt kérdés
Az exférjem mindig fennhangon hangoztatta, hogy szerinte hülyeség a face, hülye, aki fent van. Mióta külön élünk voltak jelölgetések idegenektől, de őket nem jelöltem vissza. Erre most bejelölt saját nevén. Mondtam neki, hogy látszik az email címe, le kellene venni róla a láthatóságot. És nekem az a fura, hogy rögtön levette. Tudta, hol kell. Nem telt el annyi idő, hogy utána nézzen. De ha valaki eddig nem használta a facet, akkor honnan tudna? Egyébként hol lehet meglátni, hogy mikor regisztrált?
2022. febr. 11. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon furcsa tőled! Kit érdekel az exférje? Ha nem analfabéta 2 perc alatt megoldja.
2022. febr. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Engem, mert nyomoz utánam
2022. febr. 11. 23:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Zárd ki. Pont.
2022. febr. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyomoz miért jelölted vissza, szóltál az e-mail címről?
2022. febr. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell nagy intelligencia és számítástechnikai tudás ahhoz, hogy valaki egy perc alatt kitalálja, hogyan kell. Ne jelöld vissza és tiltsd le, ha nincs kedved vele foglalkozni
2022. febr. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
XD
2022. febr. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valaki segített neki levenni, vagy ismeri a guglit.
2022. febr. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!