Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mi lenne ilyenkor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mi lenne ilyenkor a megoldás?

Figyelt kérdés

Most már többedszer fordul elő velem ugyanaz a szituáció, szóval valamit én csinálhatok rosszul.

Legutóbb volt egy közös órám egyetemen egy fiúval, óra végén kérdezett tőlem valamit, tulajdonképpen egy percet kommunikáltunk egymással. Bejelölt facebookon, természetesen visszajelöltem, ha már egy órára járunk. Ezután viszont elkezdett nekem írni, hogy mikor érek rá egy kávéra stb. Udvariasan jeleztem neki a félreértések elkerülése végett, hogy nekem van barátom, de ha nem ilyen szándékai vannak, persze, ihatunk.

Erre azt a választ kaptam, hogy milyenek a mai nők, már egy egyszerű sziára is az a válasz, hogy van barátom. Azóta nem beszéltünk. Természetesen ez nem érdekel, az viszont annál inkább, hogy egy ehhez hasonló, "nem egyértelmű" szituációban a helyes megoldás? Amikor nem egyértelmű, hogy randira hív valaki, vagy csak barátkozik, neked viszont kapcsolatod van?


2022. febr. 15. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Te reagáltál rá jól. A srác csak levezette a csalódottságát. A legjobb megoldás az egyenes beszéd és akkor nincs félreértés.
2022. febr. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Te abszolút korrekt voltál. Finoman jelezted, hogy nem szeretnél ismerkedni, uyganakkor nem utasítottad vissza a (szigorúan) baráti programot sem. Tök jó dolgok sülhettek volna ki belőle, lehetett volna egy remek tanulótárs, vagy csak egy új haver.


Ez az a típus, hogy ha meg nem mondod meg, hogy "bocs, de nm, amúgy is kapcsolatban vagyok", akkor meg azért vagy szemét, mert húzod az agyát, és feleslegesen csábítod...


Te jártál jobban, hogy elkerülted ezt az idiótát. Majd tuti találsz valaki normálisat ;)

2022. febr. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én alapvetően nem vagyok ellene, hogy férfiakkal (is) jóban legyek mondjuk egy társaságban, egyetemi csoportban, munkahelyen, stb (vagy legalábbis senkivel nem vagyok ellenséges csak amiatt, hogy kukija van), de mindig a beszélgetés elején megemlítem a párom, hogy megelőzzem az esetleges ismerkedési szándékot. Ha valakinek nem jön le ebből, hogy nem vagyok kíváncsi "úgy" más férfiakra és mondjuk elhívnak ide-oda, akkor megmondom, hogy nem szeretnék kettesben találkozgatni más férfiakkal a páromon kívül. Erre általában vagy lekopnak és többet rám sem néznek (ami részemről rendben van, az ő döntésük), vagy veszik a lapot és onnantól kezdve a páromat is hívják vagy csak társaságban találkozunk. Szerintem korrekten kezelem ezt a dolgot, senkit nem áltatok, ha pedig a puszta kedvességemet is úgy veszi valaki, hogy "húzom az agyát", az már az ő személyes problémája. Ha valaki ilyet mondott volna nekem, hogy "amainők" vagy hogy a sziára is az a válasz, hogy van barátom, akkor nem lettem volna kedves, hanem minimum megmondtam volna, hogy nem a "sziára" ez a válasz, hanem a randira hívására, ha pedig nem ért a szóból vagy hülyének néz és a konkrét kérésem ellenére is nyomul, akkor a továbbiakban nincs miről beszélnünk.
2022. febr. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is jól reagáltad, a srác egyszerűen többet akart, ezért fogadta rosszul.
2022. febr. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hagyd, biztos nem birja h elutasitanak.

Engem is elutasitottak, nem is 1x tiszteletben tartottam a donteset, ennyi.

Hamar tul is leptem.

2022. febr. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem veled van a gond. Egyertelmuen randira akart invitalni, erre volt a valasz, hogy van baratom. Jol jartal el, tiszta vizet ontottel a poharba. O pedig nem baratkozni akar veled. Nem ertem a csalodast reszedrol sem, ha van baratod, akkor miert akarsz mas ferfiakkal baratkozni? Ezekbol csak konfliktusok szoktak kisulni. Akkor is, ha osztalytars, akkor is, ha kollega. Nem kell jatszani a tuzzel, mert elobb utobb megeget.
2022. febr. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!