Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ezek után nem állok vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezek után nem állok vele szóba, az jogos?

Figyelt kérdés

Először is annyit, nem vagyok haragtartó ember, és az is ritka mint a fehér holló, hogy en valakivel szóba se álljak, tehát nagyon nagy dolognak kell ahhoz történnie, hogy ne beszéljek valakivel.

A helyzet: van egy férfi, aki megteszi hogy ok nélkül napokig nem beszél velem. Van hogy 2-3 napig, minden előzmény nélkül eltűnik. Kifogás mindig a munka, amit nyilván nem hiszek el. Már kb kétszer ajánlottam neki, hogy beszéljük meg mégis mi ez az egész, és ha nem akar már engem, mondja meg, nem gond. Ő jobbra, én ballra, aztán annyi. Tagadta hogy ezt akarná. En azt mondtam neki, hiszen a megbeszélést is elutasítja. Azt válaszolta, akkor utasítana el, ha nem is beszélne velem. Ah, hiszen aminor x napra eltűnik, akkor azt se vegyem elutasításnak? Lényeg hogy meguntam, kiábrándultam, és már én nem akarok vele beszélni, de semmiről sem. Nem így szoktam lezárni a dolgokat, most sem így akartam, de egyszerűen elegem van a hazudozásaiból, és hogy hü..nek néz. Részemről jogos, ha az ő hozzáállása miatt, már én nem akarok szóba állni vele?


2022. febr. 17. 11:04
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz vele beszélni, nem kell. Írd meg neki amit itt leírtál, aztán tiltsd le a francba.
2022. febr. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 Noren1989 ***** válasza:
63%

Ez lekváros.


Amúgy ettől a beszélgetéstől vártál valamit, hadd kérdezzem meg?

Szimpla unaloműző vagy neki, ha nem tűnt volna fel....

2022. febr. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki igazán érdeklődik irántad, akkor folyamatosan keresi a kontaktot. Ez így, ebben a formában csak talon részéről. Az pedig gondolom, nem szeretnél lenni, így tiltás és felejtés.
2022. febr. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
100%

Csak a rovatból gondolom, hogy eszerint itt nem baráti, hanem párkapcsolatról volna szó?

Abba nem férnek bele az eltűnések. Mondd meg neki, hogy részedről ez a kapcsolat le van zárva, ezután másokkal ismerkedsz.

Ettől függetlenül, ha összefuttok, szóba lehet állni, de a 3 lépés távolságot tartsd meg tőle.

2022. febr. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell vele beszélned. A leírtak alapján egy kommunikációra inkompetens embernek tűnik, te meg ne pazarold ilyenekre a drága időd.
2022. febr. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:
5-ös így van, mivel semmit nem lehet vele megbeszélni, emiatt döntöttem úgy, hogy szóba se állok vele. A többieknek: úgy tesztek mintha nem tudnám mit művel, holott leirtam hogy tisztában vagyok vele.
2022. febr. 17. 11:17
 7/50 Noren1989 ***** válasza:
65%
A többiek a kérdésed létezése miatt kételkednek a tisztánlátásodban.
2022. febr. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:
7-es szeritem meg nem tudják értelmezni a kérdést.
2022. febr. 17. 11:20
 9/50 A kérdező kommentje:
A gyengébbek kedveért: soha semmit nem úgy zárok le, hogy egyszercsak nem beszélek a másikkal, nekem ez ritka dolog hogy ilyet teszek. Ennyi a lényeg, hogy ez esetben jogos-e hogy ezt teszem?
2022. febr. 17. 11:22
 10/50 Noren1989 ***** válasza:
84%
Jogos hát.
2022. febr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!