Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem furcsa, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem furcsa, hogy mostanában örökké posztol?

Figyelt kérdés

Az exemre gyakran rákerestem korábban Instagramon, szimplán csak kíváncsi voltam, mi van vele, meg hiányzott is néha.

De soha nem rakott ki semmit, utoljára 2019-ben, és story-t se láttam soha.

Aztán mostanában rendszeresen elkezdett lájkolni engem Facebookon valamiért, és múltkor posztolt instán egy képet, belájkoltam, erre bekövetett.. És azóta folyamatosan rakja ki a story-kat, van, hogy napi többet is.. Csak nekem furcsa ez a véletlen egybeesés?


Igen, tudom, gyerekes és szánalmas. :D


2022. febr. 25. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
A közösségi média mindennapjaink része. Szerintem furcsa azt mondani, hogy "nem számít a lájk, mert az nem a való élet", amikor már üzleti tárgyalások is zajlanak online térben. Figyelj, írj rá, aztán majd biztosat tudsz.
2022. febr. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem szerelmes
2022. febr. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok. Gyakran próbálunk így üzeni. Nem véletlen.
2022. febr. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
Hát elég valószínű, hogy ez neked szól, mondjuk kissé gagyi módja a figyelemfelkeltésnek.
2022. febr. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%

De sz.r

Aztàn majd kapcsolatban is azt lesegetitek ki miert like ol ezt azt, meg ki mit posztol meg kik posztolnak rá, meg stb



Barátom betegesen féltékenykedetr aztan küldözgette másoknak a qrolike-okat. Stb



Igy nem lehet élni.

2022. febr. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!