Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Dugni tudnak mint a nyulak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dugni tudnak mint a nyulak manapság a férfiak, de kommunikálni miért nem?

Figyelt kérdés
Ha rá kérdezel mit akarunk egymástól, neked esnek, torolnek, és hazudnak. Miért nem lehet tiszta lapokkal megbeszelni, hogy én nem akarok komolyabban így ahogy most vagyok nekem elég? Lehet sértődés lesz de legalább őszinte. És ezek a mai 39-40eves férfiak? N29
2022. febr. 27. 16:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Az érzelmek gyakorta menet kozben alakulnak ki.

Nem egy szexakaro srác aztán bedepressziózik mikor elvan hagyva pedig ő csak szexet akart..;)

2022. febr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
aki csak szexet akar
2022. febr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, ha egy fèrfi 40 èvesen mèg úgy tud dugni mint a nyulak.
2022. febr. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Ez elég minimális elvárás.
2022. febr. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
85%

Igazából dugni se tudunk, mert a "nyulas" verzió, az kb 11 másodpercig tart.. :P Az általánosítás szerintem sose volt szerencsés hozzáállás.

Ha gondolod, kommunikálok veled szívesen, de dugást nem tudok ígérni :P

2022. febr. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
Mer a mai nők csak dugni jók, másra nem.
2022. febr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Íjjj, cringe nő vagy, tudod e?


1, A kommunikációt számonkéred másokon, de a helyesírásoddal vannak problémák.

2, Nálad 10 évvel idősebbekkel randizol csak? Ez rólad is elmond sok dolgot. Tudod, talán a korosztályod jobban kíváncsi lenne rád.

3, Ha csak szexre használnak, talán gondolkodj már el, hogy miért csak arra vagy alkalmas másoknak.

4, Ha annyira zavar, hogy szexre használnak, hát ismerd már meg előtte a másik felet is.

5, Egyszer majd csinálj valamelyik társkeresőre egy férfi profilt és nézd már meg a nők kommunikációját is.

2022. febr. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Ha dugsz vele, akkor van rendszeres személyes találkozás. Akkor mit számít, hogy töröl az FB-n?????
2022. febr. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
És te miért fekudsz le egybol?
2022. febr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
23%
Dugni se tudnak...
2022. febr. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!