Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tartunk még ott 2022-ben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartunk még ott 2022-ben hogy a magasság egy kizáró tényező egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

És nem arról van szó hogy a férfi kisebb a nőnél 20 centivel, vagy esetleg törpe, vagy akármi. Hanem egy magas vele vagy 2-3 centi eltérés van kb.

Valamint miért egy kiegészítőhöz választotok pasit?


Egy másik kérdés ihlette ezt a kérdést mielőtt valaki kérdezné. Ne szidjatok, ne hívjatok incelnek, csak válaszoljatok.(bár feleslegesen írom).


2022. febr. 27. 21:04
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ez gyakorlatban egyáltalán nem így mutatkozik, inkább lojálisabb kérdés hogy miért haszon alapúak a mai kapcsolatok, ennyire azért nem számít a magasság...szerintem ennél sokkal komolyabb tényezők vannak, amik mondjuk kizárják két pár románcát.


Én 190 vagyok volt 186 magas csajom is, és 165 is, és soha nem ebből volt a probléma. Legtöbbször anyagi,szex,érzelmi bajok voltak.

2022. febr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
63%

Mert egyszerűen jó érzés. Ezt nem tudom hogy lehet elmagyarazni annak, aki nem érti.


A nők kisebbek, torekenyebbek, védelemre szorulók. (általában 😂). A nagy erős férfi pedig meg tudja őt védeni.


Én ha egy alacsonyabb pasival sétálok, mindig az az érzésem van, hogy kitor a sikatorbol egy banda és majd én védem meg őt. Hülye érzés párnak egy nálad kisebb pasas.

2022. febr. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 A kérdező kommentje:

190 vagy, szerinted?

Neked nyilván nem...

2022. febr. 27. 21:10
 4/58 A kérdező kommentje:

2

Csak annyit mondj hogy ezt te/ti is tudjátok hogy baromság? Köszi amúgy a választ.

2022. febr. 27. 21:11
 5/58 anonim ***** válasza:
0%
Sok oka van. Közösségi média ártó következményei, bulvár, celebvilág, az oktatás béka segge alatti állapota, a fogyasztói szokások (a kultúrához semmi köze) általi elállatiasodás, az embertársak termékeknek nézése és elszemélytelenedése, a nárcizmus és önzőség korának kiteljesedése és még lehetne sorolni.
2022. febr. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
82%
Mi köze van ehhez az évnek? Egyszerűen nekem jobban tetszenek.
2022. febr. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
81%
Nekem sem kéne olyan férfi aki nem magasabb nálam legalább 6-8 cmrel. Én magam is 175 cm vagyok. Nem is éreznék szexuális vonzalmat olyan férfival, akihez le kell hajolnom, ha meg akarom csókolni.
2022. febr. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
81%
Mivel különbözőek vagyunk, ezért mindenkinek mások az elvárásai is. Nem tudom, hogy miért kell ezen fenn akadni. Van, akinek 2-3 centi is baj, nekem pl. az lenne a baj, ha a pasi elhízott lenne, dohányozna és alkoholt inna..stb..
2022. febr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
33%
Kérdezi te is pici fiú vagy?
2022. febr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 A kérdező kommentje:
9, döntsétek el ti inkább, ezek után már meg sem merek szólalni (179-180 centi vagyok)
2022. febr. 27. 21:14
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!