Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tartunk még ott 2022-ben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartunk még ott 2022-ben hogy a magasság egy kizáró tényező egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

És nem arról van szó hogy a férfi kisebb a nőnél 20 centivel, vagy esetleg törpe, vagy akármi. Hanem egy magas vele vagy 2-3 centi eltérés van kb.

Valamint miért egy kiegészítőhöz választotok pasit?


Egy másik kérdés ihlette ezt a kérdést mielőtt valaki kérdezné. Ne szidjatok, ne hívjatok incelnek, csak válaszoljatok.(bár feleslegesen írom).


2022. febr. 27. 21:04
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
78%

"A kérdező kommentje:

2


Csak annyit mondj hogy ezt te/ti is tudjátok hogy baromság? Köszi amúgy a választ."


Neked baromság. Nekem viszont nem tetszenek az alacsony pasik. És a nők többségenek sem.


Ettől függetlenül valahol nekik is megvan a hozzájuk való alacsonyabb nő.

2022. febr. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
65%
179 - 180 hozzám alacsony. Eldontottem.
2022. febr. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 A kérdező kommentje:

:DD

Nehogy már te döntsd el hogy kinek milyen nő való xd

2022. febr. 27. 21:17
 14/58 anonim ***** válasza:
87%
Egyszerűen sokkal jobb hozzábujni egy magas férfihoz. Ezen nincs mit magyarázni.
2022. febr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
84%

Van akinek kizáró, van akinek nem. A párom kb. 10 centivel alacsonyabb, mint én (én vagyok a nő). Hát most ez van, ő az, akit megszerettem, most hiába alacsonyabb nálam, ha amúgy ő a nyerő. Tudom, sokan a magasságra mennek. Én is régen úgy voltam vele, hogy azért jó lenne, ha olyan párom lenne, aki ha nem is egy égimeszelő, de legalább 2-3 centivel magasabb. Aztán most itt vagyok, a párom alacsonyabb mint én, de ez nem egy tragédia. Mármint, bárcsak ez lenne a legnagyobb probléma az életben.


De tudom, hogy sokan ilyenek. Rengeteg női ismerősöm van, aki pl. 165 centi körüli, de elvárja, hogy a párja 185 legalább legyen. Ennek nem látom értelmét, hogy most ezt így minek eldönteni? Olyan fontos, hogy most 185 centi magas legalább meg legyen? Ha így ránéznél valakire, meg se tudnád pontosan mondani, hogy most ő 180 vagy 185, akkor most minek egy konkrét számhoz ragaszkodni? Régen, fiatalabb koromban én is úgy képzeltem el, hogy legalább 2-3 centivel magasabb legyen, de sosem voltak ilyen "legalább 185 centi" stb. elvárásaim. De szerintem kár ilyen miatt elszalasztani egy jó embert.

2022. febr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
55%
És az sem mindegy, hogy néznek ki egymás mellett.
2022. febr. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
11%

#15 Neked van eszed, sokakról ez nem mondható el. A lényeget meg is ragadtad: nem a magasságtól függ ki milyen ember.


Mondom úgy, hogy teljesen teszek rá ki hol húz benne határt, engem az se érdekel ha 200 centi alatt nem jön össze mással. Csak utána nem bömböljön hogy hol vannak a normális pasik meg átverték ezredszerre, mikor olyan szűrési listákat csinál, mintha egy webáruházban állítgatná a termékek tulajdonságait. Szánalmas.

2022. febr. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
95%

"Nehogy már te döntsd el hogy kinek milyen nő való"


Basszus, minden porbafingó ezen van kiakadva, hogy az alacsony csajok miért nem jönnek össze velük. Ezekről szól ez a kérdés, hogy te akarod eldönteni, milyen magasságkülönbségek lehetnek.

2022. febr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 A kérdező kommentje:
15# Milyen magas vagy?
2022. febr. 27. 21:24
 20/58 anonim ***** válasza:
92%
Az alacsony pasik szoktak ezen sírni általában. De van hozzájuk való nő is bőven, nem kell a magasabbak után acsingozni. Rengeteg alacd8, csinos és szép nő van.
2022. febr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!