Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tartunk még ott 2022-ben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartunk még ott 2022-ben hogy a magasság egy kizáró tényező egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

És nem arról van szó hogy a férfi kisebb a nőnél 20 centivel, vagy esetleg törpe, vagy akármi. Hanem egy magas vele vagy 2-3 centi eltérés van kb.

Valamint miért egy kiegészítőhöz választotok pasit?


Egy másik kérdés ihlette ezt a kérdést mielőtt valaki kérdezné. Ne szidjatok, ne hívjatok incelnek, csak válaszoljatok.(bár feleslegesen írom).


2022. febr. 27. 21:04
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
100%
De ma is a szimmetrikus arc, az egészséges fogsor, a fényes haj, vékonyabb derék, szélesebb csípő az, amit a többség keres, még azok is, akik nem akarnak gyereket, pedig az az eredete, hogy egészséges legyen az utód.
2022. febr. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 A kérdező kommentje:

Többség igen, de közel sem akkora az arány mint a nőknél.

Amúgy meg ilyenek hogy fogsor, fényes haj stb, ezek alap dolgok, igényesség.

2022. febr. 28. 16:05
 53/58 anonim ***** válasza:
100%

Aha, ezt mondd a férfiaknak, akiknek a mitesszer a férfias.


Ez annyira kész, ami a nőktől elvárt az "alap", ami a férfiaktól, az nem, amiatt nyafikázni kell.

2022. febr. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 A kérdező kommentje:

Férfiaktól is elvárt hogy ne legyen büdös szája, lyukas foga, zsíros haja.


Amúgy meg teljesen más a 2 dolog. A magassággal nem lehet mit kezdeni és hátránya sincs ugye 2022-ben.:D

De ha valaki igénytelen az az ő hibája csak.

2022. febr. 28. 16:10
 55/58 anonim ***** válasza:
100%
Értem, hogy érted, hogy más dolog, de a lényegen nem változtat. Nem vonzó.
2022. febr. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
80%

Ösztön. Tök mindegy, hogy 2022 van, az, hogy mit találunk vonzónak a másik nemben, még mindig ugyanúgy ösztön.

Most ebből a szempontból mindegy, hogy pl a fehér fogakért tehet valaki, a magasságért meg nem. Ez igazságtalan, de vonzalom szempontjából nem számít az ok. Nem tudatosan tetszik vagy nem tetszik valami.

Én 167 vagyok, ha nálam pár centivel alacsonyabb volt a pasi, még el tudtam fogadni. De tény, hogy akkor kb minden másban tökéletesnek kellett (volna) lennie, mert amúgy nekem is a magas pasik tetszenek, szóval ez nagy kompromisszum volt már alapból. A férjem kb 180 körül van. Imádok hozzábújni, imádom, hogy ilyen magas, hogy nem tudok olyan cipőt felvenni mellé, amiben magasabb lennék. Erőt sugároz.

2022. febr. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
Nem baj az az ha vannak bizonyos "preferenciák". Csak ne mondanátok azt, hogy a belső a legfontosabb. Undorító
2022. márc. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
65%

És neked mi is a bajod az alacsonyabb lányokkal, drága kérdező? Egy 160 centis miért nem jó?

Miért is csak a magasakat cseszegeted és gondolod, hogy kutyakötelességük járni veled?

Sőt ha valóban 180 vagy, akkor már egy 170 cm-es nő is jóval kisebb nálad, miközben távolról se nevezhető alacsonynak.

Csak akkor ki is válogat magasság alapján?

2022. márc. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!