Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tartunk még ott 2022-ben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartunk még ott 2022-ben hogy a magasság egy kizáró tényező egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

És nem arról van szó hogy a férfi kisebb a nőnél 20 centivel, vagy esetleg törpe, vagy akármi. Hanem egy magas vele vagy 2-3 centi eltérés van kb.

Valamint miért egy kiegészítőhöz választotok pasit?


Egy másik kérdés ihlette ezt a kérdést mielőtt valaki kérdezné. Ne szidjatok, ne hívjatok incelnek, csak válaszoljatok.(bár feleslegesen írom).


2022. febr. 27. 21:04
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező, van egy olyan dolog, amit vonzalomnak nevezünk. Sok nő nem is tud vonzódni egy alacsonyabb férfihoz (és amúgy ez fordítva is így van), ez ellen pedig aztán semmit nem tudsz tenni. Sőt, az adott sem tudna, ha akar sem. A vonzalom fontos. Aztán előfordul olyan, hogy hopp, belefut valakibe aki hű meg há azonnal, és nem érdekli a magassága az előzetes elvárással ellentétben.


Amúgy én azt nem szeretem ezekben a kérdésekben, hogy azt sugallja, hogy rossz, ha valaki nem úgy működik, ahogy szerinted kellene. Pedig mindenkinek megvannak a maga standardjai, beugrói: biztos, hogy neked is van olyan, ami más szerint ostobaság/felszínesség. Engem pl. nem érdekel egy férfi magassága, cserébe nekem beugró a tanultság, mert ettől lesz vonzó valaki. Egyes pasiknak meg beugró, hogy egy nő legyen házias. Akkor is meg lehetne kérdezni, hogy ez miért elvárás 2022-ben…

2022. febr. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:

Nem érdekel túlzottan.


Persze, remek érzés egy 190 magas pasihoz bújni, de a párom 165 cm és akkor? Őt szeretem és kész.

2022. febr. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
88%
Mintha ti nem szűrnétek ezernyi dolog alpján, és nem lennének ezernyi elvárásaitok külső terén: nagy mellek, feszes nagy fenék, lapos has, hosszú haj, szőrtelen test, hibátlan arcbőr, babapunci stb. Nektek meg már annyi is baj, hogy mi magas férfit szeretnénk. :D
2022. febr. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
Én pont leszarom. Összes barátom eddig 175 cm alatt volt🤷🏻‍♀️
2022. febr. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
69%
Komoenzálj mással.pl. megfelelo anyagiakkal, és máris nem baj a magasságod
2022. febr. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
Hát én soha nem mértem le senkit se centivel, mekkora. A férjem kb akkora mint én, én 164 cm vagyok. Mondjuk nekem nem is volt hú de magas párom soha, egyszer tetszett valaki aki nagyon magas volt de hülyén éreztem magam tőle, hogy állandóan fel kell rá nézni. Olyan volt, mintha egy fa körül szaladgáltam volna. Végül nem jött össze a dolog de nem a magassága miatt 😁
2022. febr. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
92%

Mindegy, az alacsony is átbasz 🤷 akkor már inkább legyen magas és izmos

.

2022. febr. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:

Kérdező ez mi tököt jelent, hogy 2022 van? Persze sajnos értem, sok észlény szerint 2022-ben már olyan fokon van a civilizáció, "fejlettség" (akármit is jelentsen ez), hogy mindent hátra kellene hagyni, amit ő maradinak, ösztönösnek, régi korból származó dolognak tekint. Na az ilyen emberek totál nem értik az emberek működését.


Megnyugtatlak ezek a dolgok 2122-ben és 3022-ben is így fognak működni, hiába mondják majd az akkori szellemi örököseid, hogy "Miért tartunk itt még 3022-ben?"

Sőt régen is voltak ilyen emberek, akik ezt kérdezgették "Miért tartunk még itt 1922-ben?"

2022. febr. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem így mert régen érthető volt.

Régen magas erős párt akart magának a nő mert valóban meg kellet védeni. De most nem.

2022. febr. 28. 15:46
 50/58 A kérdező kommentje:
Elengedtem a kérdést, ez csak az utolsónak szólt. (meg a többi 2022 felháborodásnak)
2022. febr. 28. 15:47
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!