Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van az hogy a egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy a egyre több "apa" nem kíváncsi a saját gyerek(ei)re?

Figyelt kérdés

Nem rólam van szó, én vagyok a férfi és nekem sajnos nincsen gyerekem, viszont a páromnak van 2 lánya is. Egyikőjük 18 másik 14 éves, akkor valtak el miután a kisebbik lány megszuletett fel évvel, mert a páromat megcsalta az akkori férje és kapott egy jobb allasajanlatot német országba.


Ezalatt az idő alatt egyik gyereket se kereste soha, pedig volt itthon többször is. 2017-ben jött vissza újra Magyarországra mert itt megjobban fizető állást kinaltak neki, akkor se kereste meg a gyermekeit. Kint felesegul vett egy nemet not, akit szinten megcsalt de a no visszament hozza, tobbszor is, nem akart elvallni, gyerekuk nem szuletett. Párom idősebb lánya kereste fel mert kellett az alairasa egy iskola ügyben, akkor kezdtek el beszélni és találkozni. Elég joba vagyok a párom gyermekeivel, jól el tudunk beszélgetni, nekem azt monsta a nagyobbik hogy nincsen raszolrulva az apja penzere se semmiere mert tudniillik nagyon gazdag, de a párom se szegeny így azt mondta anyukajatol bármit megkap. Nagyritkán szoktak beszélgetni, úgy havonta, de ha a párom lánya nem ir neki akkor ninvs is semmi fele kapcsolat, azt mondta nem is érdekli és nem is lesz sose az az ember akit annyira az apjának fog szólítani. A kisebbik lány viszont hallani se akar róla, nagyon nem szereti. Párom nagyobbik lányával szoktak találkozni néha de nem valami gyakori. Azt mondta nekem hogy neki nem hiányzik az apja, ha vele beszélget vagy találkozik csak rosszabb a lelki állapota.


Szerintem ez abnormális hogy ilyen embereknek vannak gyermekei akik szarnak bele és mások meg évekig próbálkoznak, meg bármit megadnanak hogy legyen gyerekük.


Es nem csak a párom gyermekeinel látom ezt, hanem rengeteg gyereket hagyott el az apja, nem kíváncsi rá, ez miert lehet?



2022. febr. 28. 22:45
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Párom 47 éves, én is a gyermekeim apja pedig 50, tehát nem egy fiatal férfiról van szó, és 18 éve se volt az. Elvileg már erettnek kéne lennie egy ideje
2022. febr. 28. 22:46
 2/19 anonim ***** válasza:
98%

Kérdésedre nem tudok válaszolni,de az én kislányom sem keresi az apja már lassan 2 éve

2 éves a lányom.

Nem lett eltiltva,jöhetett volna bármikor.

Eleinte bántott,de már túl vagyok rajta.

2022. febr. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
32%

"Szerintem ez abnormális hogy ilyen embereknek vannak gyermekei akik szarnak bele és mások meg évekig próbálkoznak, meg bármit megadnanak hogy legyen gyerekük."


Szerintem meg az az abnormális, hogy a társadalom, és most már a kormány is ráerőlteti a gyerekvállalást olyanokra akik alkalmatlanok rá, és/vagy nem is akarnak gyereket.

"A gyerek az élet értelme"

"Ha gyereked nincs, semmid sincs"

"Mikor lesz már gyereked?????"

2022. febr. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Azt meg kihagytam, hogy a párom ex férjének a bátyja viszont totál az ellenkezője, neki is van 2 lánya, az egyik 24 aki már nem vele lakik a másik 19, szintén o se vele. Viszont imádja őket, ők is elvalltak de tartja velük a kapcsolatot, a kisebb vele is élt amíg nem költözött fel Pestre. Ők ugye a párom gyermekeinek az unoka tesoi, viszont velük mindketten joba vannak, rendszeresen találkoznak, mindent megbeszélnek, bár ott is kicsit a nagyobbik a nagyobbal kisebbik a kisebbel van jóba, de ő se tartja az öccsével a kapcsolatot, tehát a férfivel van a probléma biztosan.


A párom egyébként mindenben támogatja a gyerekeket, nagyobbik dijugrat, saját lova van, versenyek stb, kisebbik mukorizik verseny szintén, ezen kívül jogsi, stb utazások meg tényleg bármit kérnék megkapnak, viszont nagyon szigorú is velük, mindenben, de legfőképpen iskolával kapcsolatban. Nagyobbik nagyon jól tanul, kisebbik meg totál az ellenkezője, tehát megertem hogy nem szorulnak rá az apjukra de mégis csak rossz lehet nekik nagyon, páromnak nem váltak el a szülei, de apukája már nem él, anyukája meg nővére meg Amerikában, nekem se váltak el, ezért én át se tudom érezni hogy azért megviselheti őket bármennyire is tagadjak

2022. febr. 28. 22:56
 5/19 A kérdező kommentje:

Végtelenül szomorú amit a 2.valaszolo ir, sajnálom amin a kislányod is keresztül megy, jó hogy nem érti meg még mert kicsi. Remélem megerti egyszer mit vesztett.


3as- nem tudhatja az ember hogy alkalmatlan lesz rá, nem húsz evesekrol volt szó akkor már, sokáig voltak együtt paromek amikor osszehazasodtak és utána mikor gyerekük lett, akartak is és az első gyerek után együtt is maradtak, a kisebbik lány is meg volt beszélve, mindenképpen szerettek volna testvért. Az hogy kiment német országba nem jelentette azt, hogy nem fogja keresni a gyerekeit, saját bevallása szerint o volt a gyáva, és nem merte már sok ev után megkeresni a gyerekeit.


En nagyon szerettem volna gyereket, sajnos nem sikerült és nem is találtam meg azt akivel el tudtam volna képzelni, most meg már nem lehet, de ez van. Szerintem senki nem tudhatja hogy az alkalmatlan lesz rá ha évekig nem úgy tűnt.


Sok ismerősöm vált el a feleségétől mégis szinte az összes a mai napig jó kapcsolatot ápol a gyerekével, mert nem a gyerek tehet róla hogy a feleségével nem működött

2022. febr. 28. 23:01
 6/19 anonim ***** válasza:
27%

Mert a legtöbb férfi SOHA A BÜDÖS ÉLETBEN NEM AKAR gyereket.


Nem! A te pasid sem akar.

2022. febr. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Egyébként az egész ország ismeri a nevet párom ex férjének, befolyásos ember, bár páromnak is csak egy kattintas lenne, kérdeztem is nem e ettől van hogy megváltozott, de elvileg mindig is befolyásos volt, mindig is magas pozícióba dolgozott és magas volt a bére, fontos volt, de a pénz sok embert megváltoztat, Németországban gondolom ki is nyílt a világ előtte megjobban.


Gyáva ember

2022. febr. 28. 23:04
 8/19 A kérdező kommentje:

En vagyok a férfi, és én szerettem volna mint írtam, volt is már egy menyasszonyom de hosszú történet.


En nem voltam ott akkor, csak azt tudom írni amit párom mondott, évekig együtt voltak, eljegyzés, osszekoltozes, esküvő, nászút, mikor mindketten megbeszéltek hogy gyereket szeretnének, és még az első után is elvileg volt férje is szeretett volna továbbra is, úgy lett a hugi.


De az hogy valaki nem akar gyereket de mondjuk becsuszik, nem jelenti azt hogy egy gyáva tuskonak kell lennie utána a saját gyerekeivel akik tehetnek a legkevésbé erről.

2022. febr. 28. 23:06
 9/19 anonim ***** válasza:
51%

A kormány nem erőlteti rá senkire a gyermekvállalást. Viszont megteremti a szociális lehetőségeket, hogy aki gyereket akar, annak ne kelljen lemondania róla.

Határtalan ostobaság az a felfogás, hogy erőlteti. És rosszindulatú is.

2022. febr. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Teljesen egyet értek!


Saját baráti körömben van olyan akinek soha az életben nem lenne való gyerek, tudja is magáról es nem is akar, és ez így jó. Ettől még mindenki szereti, és nem lesz más.

2022. febr. 28. 23:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!