Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van az hogy a egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy a egyre több "apa" nem kíváncsi a saját gyerek(ei)re?

Figyelt kérdés

Nem rólam van szó, én vagyok a férfi és nekem sajnos nincsen gyerekem, viszont a páromnak van 2 lánya is. Egyikőjük 18 másik 14 éves, akkor valtak el miután a kisebbik lány megszuletett fel évvel, mert a páromat megcsalta az akkori férje és kapott egy jobb allasajanlatot német országba.


Ezalatt az idő alatt egyik gyereket se kereste soha, pedig volt itthon többször is. 2017-ben jött vissza újra Magyarországra mert itt megjobban fizető állást kinaltak neki, akkor se kereste meg a gyermekeit. Kint felesegul vett egy nemet not, akit szinten megcsalt de a no visszament hozza, tobbszor is, nem akart elvallni, gyerekuk nem szuletett. Párom idősebb lánya kereste fel mert kellett az alairasa egy iskola ügyben, akkor kezdtek el beszélni és találkozni. Elég joba vagyok a párom gyermekeivel, jól el tudunk beszélgetni, nekem azt monsta a nagyobbik hogy nincsen raszolrulva az apja penzere se semmiere mert tudniillik nagyon gazdag, de a párom se szegeny így azt mondta anyukajatol bármit megkap. Nagyritkán szoktak beszélgetni, úgy havonta, de ha a párom lánya nem ir neki akkor ninvs is semmi fele kapcsolat, azt mondta nem is érdekli és nem is lesz sose az az ember akit annyira az apjának fog szólítani. A kisebbik lány viszont hallani se akar róla, nagyon nem szereti. Párom nagyobbik lányával szoktak találkozni néha de nem valami gyakori. Azt mondta nekem hogy neki nem hiányzik az apja, ha vele beszélget vagy találkozik csak rosszabb a lelki állapota.


Szerintem ez abnormális hogy ilyen embereknek vannak gyermekei akik szarnak bele és mások meg évekig próbálkoznak, meg bármit megadnanak hogy legyen gyerekük.


Es nem csak a párom gyermekeinel látom ezt, hanem rengeteg gyereket hagyott el az apja, nem kíváncsi rá, ez miert lehet?



2022. febr. 28. 22:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
69%

Maga szeretett Orbán Viktor nagyvezéred mondta, hogy


"Ha gyereked nincs semmid nincs" és, hogy "nem lehetetlenítjük el a gyermekteleneket, csak arra törekszünk, hogy akinek van, az jobban éljen náluk"


Remek feltételeket teremt. Felkúrja még inkább az ingatlanárakat. Aztán nyomoroghatnak a három gyerekkel abban a kis lyukban, amit majd venni tudnak belőle. Ez konkrétan 80%-ban a proliknak parasztvakítás.


Majd megnézem egyébként, hogy a csokos segílykét, meg az SZJA visszatérítést miből fogja finanszírozni, mikor a gyermektelenek tömegesen hagyják el országot. (én is megyek hamarosan, és nem egy, nem két ismerősöm is)


Nem is olvasom tovább itt a válaszokat, mert csak felviszi a vérnyomásomat.

2022. febr. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
15%

O egy igazi alfa Chad. Majd te, a beta csicska felneveled a gyerekeit :D



37F incel

2022. márc. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
86%
Fordítva. A béta gyík az, aki lelép. Az alfa az, aki nevel.
2022. márc. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
20%
Áh papa, ez a sztori valahol nekem nagyon sántít.
2022. márc. 1. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Áh, de jó egy gondolkodó ember itt gyk-n!

Maximálisan igaza van #13-nak.

2022. márc. 1. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
13%

15.-re.


Miért is?


A nő kikezd a nagymenőfériaskockahasúpénzeskannal, majd amikor az ráún, kidobja őt.


És ekkor, ad esélyt a suliban még kiröhögött Bélának, aki időközben sem lett jó pasi, de van egy könyvelő cége, és örül, ha kap néha egy kis puncit.

2022. márc. 1. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Kicsit elkanyarodtunk a valszoktol
2022. márc. 1. 06:09
 18/19 anonim ***** válasza:
65%

Egy részük csak bunkó, sokuknál pedig "befigyel" az a klasszikus eset, amit egy régi vicc is példáz, amikor Kohn megkérdezi a mindentudót, hogy hol van az apja... Az válaszol neki "A parton van és horgászik". Kohn nevet egyet - "hát, ez tévedés, az apám már rég meghalt". A mindentudó rezignáltan: "Nem. Anyád férje halt meg. Apád lent van a parton és horgászik"


Amúgy nem tudom ki vállal gyereket úgy, hogy kb. minden lehetséges dolog ez ellen szól. Válás utáni szopások, sokszor egymást cserben-hagyó szülők, fúrások, másik ellen hergelés, és boldogság ritkán adódik a szituációból.

2022. márc. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
30%
Amúgy igaza van a 9esnek. Nem kényszerítenek, hogy vállalj gyereket, hanem támogatást adnak ha szeretnél. Ennyi. Vagy élsz vele vagy nem. A kényszerítés az lenne, ha kimondanák, hogy minden párnak x év után kötelező egy gyerek, x év után 2, x év után 3... meg mondjuk betiltanák az abortuszt is. Tudtommal egyik sincs az országban. Régen semmi támogatást nem nyújtottak a szülőknek, szüleim épp megvették a házat, bele 2 matrac, mikor elkezdték a közös életet, és utána dolgoztak, fokozatosan újítottak, bútoroztak. Majd jött a gyerek, jött még egy gyerek bővítettek, jöttem én elköltöztek, újítottak. Semmi csok nem volt akkoriban meg egyéb ilyen fixem-faxom, mégis 3an lettünk tesók, és szép nagy kertes emeletes házban élünk már, amit ők raktak rendbe fokozatosan, míg benne éltünk. Sőt, több gyerek született, mint manapság. Felfogás kérdése, nem az országra, meg a kormányra kell mutogatni folyton. Itt vagyok 22 évesen, nem fogok csak azért gyereket szülni, meg házasodni mert kapunk x millió forintot, mert még nem tartok ott az életben, úgy gondolom. Aki meg ezt nem fogta föl, hogy nem egy kedvező áras hűségidős telefon kihozási szintjén van a házasság meg a gyerekvállalás az a saját butasága. Ha van egy állami támogatás mérlegelni kell, hogy rám vonatkozik e vagy nem, nem pedig rögtön idomulni a feltételekhez, és mint a birka gyorsan beleugrani, mert pénz, sok pénz. Egyébként sem hozható nekem egybe azzal, hogy valaki válás után tojik a gyerekére, az ilyen ember egy emberi 0, senki másnak nincs ezzel semmi dolga, befolyása, kizárólag neki.
2022. márc. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!