Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nem sovány emberek miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nem sovány emberek miért találnak nehezebben párt?

Figyelt kérdés

Ha jól belgondolunk, mindenki a pékségben is a ducibb túrós batyut keresi, nem a szikadtat, virágban is a terebéjesebb a jobb, kocsiban, házban is a nagyobb.

Akkor miért felnőtt embereknél kerülnek hátrányba, akik nem vékonyak?

MIért vonzóbb, egy full vékony ember mint at akin van pár kg felesleg. ( nem az extra kövérekre, gondolok, akik hormonális vagy pajzsmirigy problémákkal küzködnek)



2022. márc. 2. 08:47
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
65%
Talán a személyiségükkel van baj.
2022. márc. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nem ezt látom magam körül. Én sovány vagyok (170 cm, 48 kg), május elején lesz 8 éve, hogy semmi, totál üresjárat, és július elején töltöm a 31-et, tehát fiatal nőként voltam/vagyok ebben a helyzetben. Egyetlen normál vagy telt alkatú fiatal nő sem volt és nincs körülöttem ugyanígy. Igaz, nekem a fejem is ronda, ami sokat számít, hisz azt nem lehet palástolni, mindig szem előtt van. 😕
2022. márc. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Ideális esetben nem dugjuk meg a péksütit. Nem értem, hogy sikerült ez a párhuzam.
2022. márc. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
72%
Vékony vagyok (167-168cm/51-52kg), de nem találok könnyebben párt, sőt. A vékonyság csak akkor vonzó, ha giga szilikoncsecs és szilikonsegg társul hozzá, egyebként többségében direkt hátrány, mert az átlag férfiak inkább elnézik a kis súlyfelesleget a puha, markolászhátó mellekért és fenékért. A nőknek is inkább a macis test jön be, ha az átlagemberről beszélünk, nem a fitneszmodellekről meg testépítőkről.
2022. márc. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ettől függ de mindezek mellett nem árt egy egészségesebb testsúly.


2es, volt olyan barátnőm akire más azt mondta hogy fejeismilyen de nekem mai napig a legszebb...

2022. márc. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
36%

"nem az extra kövérekre, gondolok, akik hormonális vagy pajzsmirigy problémákkal küzködnek"


Semmi ilyen bajuk nincs, abban a tömegben évek kitartó zabálása van

2022. márc. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
12%
Na, elfogytak a nős pasik, nincs kit elszipkázni a karcsú csajoktól?
2022. márc. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
65%

Csak a testalkat - ha nem extrém eltérő- nem mérvadó az ismerkedésnél. A pasiknak általában jobban bejönnek azok a csajok akin van mit fogni, de nem túl ducik.Viszont a nagyon vékony lányok egyre jobban nem jönnek be,elmúlt az az időszak amikor a csontsovány alkatok voltak a menők.

Tehát általánosságban nem mondható el,hogy nehezebben találnak párt a "nemsovány" emberek. És úgy egyébként: mi az a nemsovány? 165 cm vagyok, 55 kg, 75/c-s mérettel, nem vagyok sovány, de duci sem, tehát normál alkatnak véleményezem magam. De bizonyára egy nádszálvékony lány már rám is azt mondja,hogy nemsovány vagyok...

2022. márc. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%

"Csak a testalkat - ha nem extrém eltérő- nem mérvadó az ismerkedésnél. A pasiknak általában jobban bejönnek azok a csajok akin van mit fogni, de nem túl ducik."


Bejön az, akin van mit fogni, de nem túl duci.

A testalkat nem számít.

Az extrém eltérés igen.


Tehát a "túl duci" extrém eltérés.

2022. márc. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudom, nekem és a barátaimnak sokkal vonzóbb egy kicsit teltebb lány, mint egy sovány 🤷
2022. márc. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!