Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nem sovány emberek miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nem sovány emberek miért találnak nehezebben párt?

Figyelt kérdés

Ha jól belgondolunk, mindenki a pékségben is a ducibb túrós batyut keresi, nem a szikadtat, virágban is a terebéjesebb a jobb, kocsiban, házban is a nagyobb.

Akkor miért felnőtt embereknél kerülnek hátrányba, akik nem vékonyak?

MIért vonzóbb, egy full vékony ember mint at akin van pár kg felesleg. ( nem az extra kövérekre, gondolok, akik hormonális vagy pajzsmirigy problémákkal küzködnek)



2022. márc. 2. 08:47
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
32%

Már megbocsáss de honnan veszed,hogy beletöröltem a farkam?

Egyáltalán nem biztos,hogy dugtunk!

Lehet,hogy csak petting volt. Vagy meztelen biliárd.

2022. márc. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ez egy hülyeség, mindenkinek más tetszik a nem vékony lányok is lehetnek párkapcsolatban mert van olyan pasi akinek épp ez jön be
2022. márc. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy borzasztó meddő vita.

Mindenkinek más jön be, és nagyon fontos az öszkép. Én is vékony kedvelő vagyok, de tisztában vagyok vele, hogy bizonyos dolgokat nem várhatok el.

Pl. 2 es válaszoló.

Nagyon sajnálom a te esetedet. Tiszta szivemből mondom, hogy nagyon.170/48. /Kár, hogy mem vagyun egy korosztály. /

Nekem ez csodálatos arány, de természetesen nem várhatom el, hogy egy ilyen lánynak hatalmas mellei, és jó nagy popsija legyen.

Valamit valamiért. Aki azt szereti, az a teltebb hölgyekre hajtson.

Érdekes ez a világ, mert a szerencsén múlik minden. Sokszor a vékony, csini nőknek nincs kapcsolatuk, az erősen moletteknek meg igen.

Fene se tudja min múlik ez.


Egyébként 2 es.

Olyan nincs, hogy csúnya a fejem. Neked lehet, hogy az, meg lehet, hogy a Gézának, meg a Bálintnak igen, de lehet, hogy a Tibinek nem.

Csak az a baj, hogy azzal a bizonyos "Tibivel", még nem találkoztál össze. Hidd el,hogy nagyon sok "Tibi"van, de még nem találkoztatok össze.

Pont ez a marha nehéz a társkeresésben. Összetalálkozni azzal, akivel kölcsönös a szimpátia.

Jó időben jó helyen járni, és pont ugyanakkor, amikor az a bizonyos másik is éppen ott jár.

Te semmiképp ne add fel, mert a 31, az még nem vészes kor.

Én már a korom miatt sajnos kezdem feladni.

55F.

2022. márc. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!