Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők mennyire értékelik ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mennyire értékelik ha egy pasi tud sütni főzni?

Figyelt kérdés

Akikkel beszélgettem huszonéves korosztály,a lányok szinte mind azt mondták hogy a pasijuk pocsékul főz és csoda hogy nem égeti le a konyhát.

Viszont sok olyan lány is van akik nem tudnak sütni főzni és nem is igazán akarnak.


Szerintetek a mostani világban a nők mennyire értékelik ha egy pasi tud sütni főzni?


2022. márc. 3. 17:08
1 2
 1/15 Noren1989 ***** válasza:
100%
Tapasztalatim szerint inkàbb 25-28+os lànykàk értékelik.
2022. márc. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22%
Kihasználják, de nem értékelik. Még egy köszönöm is luxus.
2022. márc. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
24%
#2 nagyon igaz
2022. márc. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem alap.

Nem, nem kell mesterszakácsnak lenni, de egy bolognai, vagy egy gulyásleves elkészítése ugyanolyan alap, mint berakni a ruhákat a mosógépbe, és megnyomni a *30 cotton* gombot.


Majd akkor nem várom el, hogy egy pasi ezt eleve tudja, ha kiderül hogy a középkorból jött egy időkapun át, és 11 éves korától kezdve csak lovagolni meg vívni tanult.

2022. márc. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom, hogy a párom tud főzni, de nem használom ki. Megköszönöm, viszonzom a kedvességet, amikor csak tehetem. Nagyon élvezem amikor gondoskodik rólam, sokszor úgy lökdös félre, hogy hagyjam érvényesülni, majd ő megcsinálja. Tudok főzni, és szeretek én is így gondoskodni róla, úgyhogy emiatt sosem lesz vita köztünk. Meg más miatt se nagyon. Ő a legjobb ❤️
2022. márc. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
29%
Semennyire! Egyszerűen csak elvárják.
2022. márc. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én értékelem. Mi itthon teljesen rendszertelenül felváltva főzünk. Jól esik, hogy. Nem mindig nekem kell, pedig szeretek főzni. Nem is csak a főzés, hanem minden nap kitalálni mi legyen, állandó a repertoár. Viszont mindketten más.jellegűeket készítünk, másban vagyunk jók, így változatosabb.
2022. márc. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Lányként tudok főzni és igen, bejön és szimpatikus ha egy pasi is tud főzni.


Amúgy is azt gondolom túl van misztifikálva, nem egy olyan nagy olyan nagy dolog. Én olyan családból jövök ahol a férfiak is jól tudnak főzni. Nagyapám, apám, bátyám, mind nagyon ügyesek, jó érzékük is van hozzá.


Felnőtt ember szerintem (!) tudjon néhány alap kaját min. megcsinálni.

2022. márc. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%
Az enyém tud, de nem az én ízlésem szerint. Mikor én főzök neki, abból többnyire nem eszem, mert nekem az nem ízlik. Én szeretem a jó, fűszeres, tradicionális konyhát, ők meg elég íztelenül főznek. Sütni is szokott, de az sem az én ízvilágom. Szóval maradok a saját főztömnél, neki meg néha elkészítem azt az ízetlen löttyöt, amit szeret.
2022. márc. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én általában egyszerű, de egészséges ételeket szoktam csinálni. A barátnőm meg komolyabb, idoigenyeset szokott, meg ja sütit is csinál
2022. márc. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!