Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők mennyire értékelik ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mennyire értékelik ha egy pasi tud sütni főzni?

Figyelt kérdés

Akikkel beszélgettem huszonéves korosztály,a lányok szinte mind azt mondták hogy a pasijuk pocsékul főz és csoda hogy nem égeti le a konyhát.

Viszont sok olyan lány is van akik nem tudnak sütni főzni és nem is igazán akarnak.


Szerintetek a mostani világban a nők mennyire értékelik ha egy pasi tud sütni főzni?


2022. márc. 3. 17:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
80%

Én azt alapnak tartom és el is várom egy másik felnőtt embertől, hogy tudjon egyszerű dolgokat legalább közepesen finomra megcsinálni. Baromi kiábrándító, amikor valaki egy rántottát, egy egyszerű tejszínes tésztát vagy rizses húst nem tud megcsinálni ehető szinten - semmi egyéb képesség nem kell hozzá, mint megnézni egy-két YT videót vagy elolvasni és követni egy receptet. Tehát egyetlen férfi se verje mellét arra, ha erre képes, mert a 14 éves öcsém is meg tudja csinálni anélkül, hogy a fél konyhát felgyújtaná… És én is, pedig rettenetesen rühellek főzni.


Azt viszont, ha valaki tényleg tud sütni-főzni vagy legalábbis próbálkozik vele és igyekszik, fejlődik, azt nagyon-nagyon értékelem. A párom eléggé próbálkozik, ő itthon a szakács, és imádom akkor is, ha nem mindig sikerül jól, mindig megköszönöm neki. De ez oda-vissza működik, legyen szó bármiféle házimunkáról.

2022. márc. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

#11 bocsi, véletlenül hozzáértem a "nem hasznos"-hoz és lepontoztalak. Nem volt szándékomban, de sajnos nem lehet korrigálni. Még egyszer elnézést.

N

2022. márc. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
82%
Semmi baj, legjobbakkal is előfordul :D
2022. márc. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindkét nemnél alap skillnek kellene lennie a főzésnek, mert ha valaki egyedül lakik, akkor a minden napos rendelgetés egy kicsit sok lenne. Szerintem. Bár, akinek van rá pénze..
2022. márc. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem úgy fogalmaznék hogy "értékelem", inkább alap dolog. Szerencsére én is és a párom is szeretünk/tudunk főzni, mindig az csinálja a másnapi ebédet aki korábban hazaér. Biztosan nem lennék olyan pasival aki elvárná hogy főzőcskézzek akkor is, ha este esek haza későn.
2022. márc. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!