Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lemondjam ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lemondjam ezt a találkozást?

Figyelt kérdés

Sohasem volt ilyen velem és barátnőm sem volt sajnos. Megtetszett egy kb. 35 év körüli nő amikor eladtam neki a termékemet személyesen. Sosem volt eddig ilyen velem hogy igy azonnal vagy akármi megtetszik valami. Aztán félősen de bejelöltem ismerősnek őt. Aztán megbeszéltem vele hogy szivesen találkoznék vele vagyis hogy elhivnám őt egy kávéra vagy ilyesmi. Ő meg igent mondott rá. Mivel még sosem volt se kamaszkoromban se huszonévesen barátnőm se randim se semmi ezért én nagyon félek. Meg nincs is önbizalmam. Szerintetek lemondjam ezt a találkozást? Mert tényleg tetszik nekem meg minden de semmi önbizalmam nincs sajnos.

29/f


2022. márc. 7. 09:54
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer el kell kezdeni. Ha szívesen igent mondott, feltétlenül össze kell hozni a találkozót.
2022. márc. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
86%

Miért mondanád le?

Mitől félsz? Hogy hazafelé menet egy sötét sikátorban megerőszakol? :-)

Ha ennyire nincs önbizalmad, akkor valami nagyon el van rontva a lelkedben. Akárhogyan alakul ez a kapcsolat, érdemes lenne egy pszichológusra időt és pénzt szánnod.

2022. márc. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnél örökké egyedül maradni? Ha a válasz igen, mondd le a randit, ha nem, akkor menj el és szerezz új élményeket!
2022. márc. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek ne mondd le!!! Egyszer át kell esned ezeken a dolgokon.
2022. márc. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

lemondhatod és akkor ugyanott fogsz holnap tartani, mint tegnap, azaz sehol

elmehetsz és elbaltázhatod, amiből tanulhatsz

elmehetsz és kezelheted lazán az egészet, mintha egy haveroddal találkoznál és így lehet folytatása a dolognak


tehát menjél el, de ne izgulj rá, ne várj semmit a találkozótól, csak próbáld jól érezni magad, elvégre azért mész

2022. márc. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
84%

😂😂😂😂😂


Talizunk?

Aha

Uh ilyenkor mit kell csinálni? Inkább lemondom 😂😂🤤

2022. márc. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Ok. Köszi a válaszokat. Akkor nem mondom le aztán lesz ami lesz.
2022. márc. 7. 10:55
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondd le,ügyesen csináltad,sok sikert!
2022. márc. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondd le. Inkább majd irj utana ide, hogy sikerült 😊
2022. márc. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim válasza:
100%
Meg volt már a randi, hogy sikerült?
2022. márc. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!