Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lemondjam ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lemondjam ezt a találkozást?

Figyelt kérdés

Sohasem volt ilyen velem és barátnőm sem volt sajnos. Megtetszett egy kb. 35 év körüli nő amikor eladtam neki a termékemet személyesen. Sosem volt eddig ilyen velem hogy igy azonnal vagy akármi megtetszik valami. Aztán félősen de bejelöltem ismerősnek őt. Aztán megbeszéltem vele hogy szivesen találkoznék vele vagyis hogy elhivnám őt egy kávéra vagy ilyesmi. Ő meg igent mondott rá. Mivel még sosem volt se kamaszkoromban se huszonévesen barátnőm se randim se semmi ezért én nagyon félek. Meg nincs is önbizalmam. Szerintetek lemondjam ezt a találkozást? Mert tényleg tetszik nekem meg minden de semmi önbizalmam nincs sajnos.

29/f


2022. márc. 7. 09:54
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy sem szép, sem gazdag, mégis hogy hasznalnanak ki? 😅😅
2022. márc. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

18: Ugye tudod, hogy már csak a matek miatt is ugyanannyi férfi áll kapcsolatban nővel, mint nő férfival?


Mindig találsz olyan férfit, aki valamiben jobb nálad, ugyanakkor ugyanazzal a férfival szemben valamiben te leszel jobb. Nem vagyunk egyformák, mindenkinek más az erősség avagy gyengesége. Pontosan ezért, teljesen felesleges azzal foglalkozni ki miben jobb nálad, okot mindig lehet találni, mindkét esetre.


Éld az életet, csináld, amitől jól érzed magad. Ha az utad közben találsz olyan nőt akit vonzónak találsz, kezdeményezz, ha elutasít akkor sincs semmi baj, lesz majd másik. Huszas éveimben több nővel randiztam, akinek hónapok óta nem volt kapcsolata, de olyannal is, aki 20 év felett még szűz volt (pedig egyáltalán nem volt csúnya, csak félénk). Hidd el, nőknek is fontos olyan személyt találni, akivel jól érzi magát, és ugyanúgy kihívás megfelelő párt találni. Senki se a tökéletes keresi (hiszen nem létezik), hanem akivel boldog lehet és tud hosszútávon tervezni.

2022. márc. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

22es: Ez szép volt. Értelmes válasz köszönöm.

Marcius 18-án lesz a talalkozonk vagy ha akkor éppen valaki én vagy ő nem ér rá akkor rá egy hétre.

Es ez a nő nagyon megértő velem akivel találkozok majd.

2022. márc. 11. 14:24
 24/34 A kérdező kommentje:
Héten lesz meg a talalkozó.
2022. márc. 14. 10:11
 25/34 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj, csak örülj, hogy találkoztok.
2022. márc. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Ma lesz a talalkozo. Kivanjatok sok szerencset.
2022. márc. 16. 09:37
 27/34 anonim ***** válasza:

Sok sikert/szerencsét!

Majd írd meg,milyen volt.

2022. márc. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 NTBS ***** válasza:
Ne mond le. Menj el és add magad.
2022. márc. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Namivolt? Nem birom ezt a feszkót már emberek :D
2022. márc. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Na megvolt. Nagyon jó volt, és folytatást akar majd. Közös kaja is volt és én hivtam meg őt. Meg adott a ételből mert nem tudta megenni. Bezsélgettünk sokat megállás nélkül, szóval jó volt.
2022. márc. 16. 18:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!