Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lemondjam ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lemondjam ezt a találkozást?

Figyelt kérdés

Sohasem volt ilyen velem és barátnőm sem volt sajnos. Megtetszett egy kb. 35 év körüli nő amikor eladtam neki a termékemet személyesen. Sosem volt eddig ilyen velem hogy igy azonnal vagy akármi megtetszik valami. Aztán félősen de bejelöltem ismerősnek őt. Aztán megbeszéltem vele hogy szivesen találkoznék vele vagyis hogy elhivnám őt egy kávéra vagy ilyesmi. Ő meg igent mondott rá. Mivel még sosem volt se kamaszkoromban se huszonévesen barátnőm se randim se semmi ezért én nagyon félek. Meg nincs is önbizalmam. Szerintetek lemondjam ezt a találkozást? Mert tényleg tetszik nekem meg minden de semmi önbizalmam nincs sajnos.

29/f


2022. márc. 7. 09:54
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
10-es: Nem volt meg de beszélgetünk messengeren is és nagyon egy hullámhosszon vagyunk. Március közepén vagy végén lesz a "randi". Majd megirom milyen volt vagy hogy hogy sikerült.
2022. márc. 10. 16:19
 12/34 anonim ***** válasza:
Ki miatt annyira sokára és miért?
2022. márc. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
12-es: Én miattam. Fel kell rá készülnöm.
2022. márc. 10. 18:25
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Istenem..abból se lesz semmi
2022. márc. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
14-essel sajnos egyet kell értenem.
2022. márc. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább minél előbb kellene találkoznotok, hogy ne legyen időd hülyeségeken agyalni.
2022. márc. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

#15 vagyok. Én azt hittem, hogy amikor megbeszélték, hogy mindegyik szívesen találkozna a másikkal, akkor egyeztetnek helyet és időpontot, méghozzá egy héten belülre. Ennek így lett volna értelme.

Kérdező, ha valamikor ebben az évszázadban még párkapcsolatot akarsz, akkor fordulj először pszichológushoz. Nagyon nincs rendben a hozzáállásod a dolgokhoz.

2022. márc. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Nagyon nincs nekem önbizalmam. És félek attól is hogy mi van ha kihasználnak vagy akármi. Nem vagyok se szép se gazdag. Nem vagyok jó átlagon felül egy tevékenységben sem jó. Rengeteg a magányos srác nagyon sok akik gazdagok meg úgynevezett sportosak is aztán nekik sincs nőjük. És nálam ez abszolút egy olyan önbizalom hiányt okoz hogy akár már a találkozásoktól félek. Mindig úgy gondolkodok sajnos mai napig hogy miért lennék én jó egy nőnek mondjuk ha megkaphat nálam sokkal jobbat. Sajnos ez ilyen önbizalom hiányt csak srácok értik meg. Nőknek ilyen nincs. Pont azért mert úgy müködik a világ hogy a férfiakból van a legtöbb magányos ember akinek nincs kapcsolata, és egy nőre nagyon sokan úgymond "rámásznak". Tehát a nőknek lehet válogatni úgymond.
2022. márc. 10. 21:01
 19/34 anonim ***** válasza:
39%
Talán jobb is lesz ha már most szólsz neki h valójában soha nem fogtok találkozni.
2022. márc. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

Március közepe mindjárt itt van.

Kérdező sztm hajrá,nincs vesztenivalód!

2022. márc. 11. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!